Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért utálják a ballíbek a...

Miért utálják a ballíbek a hír tv-t?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Mert megmondják benne róluk az igazat.
2009. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Igen, és mert vannak olyan oknyomozó műsorok(pl. Célpont), amikben a balos képviselőkről mutatnak mindenféle rosszat(pl. adócsalás meg ilyesmi).

És ők meg nem bírják elviselni.

Meg készülnek Gyurcsányt fikázó műsorok, pl. az öszödi beszédet is lejátszották már pár tucatszor.

Szerintem az egyetlen csatorna(na jó, talán még az Echo tévé), ami megmondja az igazat és nem egy semmitérő ember, vagy komcsi kezében van(pl. ATV).

Az ilyen sztárpletykás adókról már ne is beszéljünk...

Tehát összefoglalva, megmondják az igazat.

2009. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Salx Narval ***** válasza:
49%
Ez így rendben is lenne eddig, csak ott a baj vele, hogy a FIDESZ- ről nem mondja el ugyanígy a dolgokat.Tehát nem semleges.Ha összegyúrjuk az ATV-vel egész szép képet kapunk, a parlamenti pártokról,személyekről.
2009. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

"Tehát nem semleges.Ha összegyúrjuk az ATV-vel egész szép képet kapunk, a parlamenti pártokról,személyekről."


Súlyos tévedés, hogy egymással ellentétes szándékú hazugságok együtt kiadják az igazságot.

2009. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
"ballíbek"... uff... nem csak a "ballibek" utálják (rövid "i" tudod) hanem a többi, működő aggyal rendelkező ember is. Még akiket esetleg nem is érdekel a politika... Nem mindenki szereti az össznépi mocskolódást.
2009. szept. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem szeretem a hír tv-t mert túlságosan fidesz párti,lehetne fidesz tv-nek is hívni.
2009. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Salx Narval ***** válasza:
17%
Én nem mondtam, hogy az igazságot kapjuk, csak azt, hogy elég szép képet kapunk róluk.Én főleg az elemzőket utálom, mind a kettőben.És a gúnyolódásokat.
2009. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Az Echo TV is egy shit.
2009. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Azért utálják, mert van egy TV, ami nem a ballib hazugságot mondja, és így az ő disznóságai is kiderülnek. Egy csomó kormánypárti politikus megúszta volna, akár még a börtönt is, ha nem hozza nyilvánosságra a Hir Tv. Ezek után az ő helyükben és is utálnám ezt a csatornát. Érdekes hogy az ATV-t nem utálja, és nem akarja elhallgattatni a Fidesz, vajon miért?
2009. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert szeretik napi szinten módszeresen anyázni őket. Szerintem te sem szeretnéd. A problémám csak annyi, hogy nagyon demagóg módon van tálalva.
2009. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!