Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy szeptember11 az amerikaiak műve?

Figyelt kérdés
Láttátok a Loose Change 9/11 című filmet, a filmről mi a véleményetek?
2009. szept. 19. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%

mi a véleményem?

az, hogy: marhaság!

2009. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

van jónéhány bizonyíték rá, pont nemrég láttam egy videót, amin arra hívjákfel a figyelmet, hogy ahogy omlott össze a torony, kb -10 emelettel lejebb történt egy kisebb robbanás...


biztos h van benne valami. az se lehet véletlen, h pont olyan időpontban amikor a legkevesebben voltak a tc-ben, meg a repülőkön is kevesebben voltak mint szokás...

2009. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
82%
Egyertelmu,h igen!! ha erdekelnek hasonlo dolgok,ajanlom figyelmedbe a zeitgeist cimu dokumentum sorozatot!! youtube-on van magyar felirattal is!!
2009. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
2009. szept. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha ez igaz lenne,akkor azt nem értem,hogy miért tették ezt az amerikaiak ?
2009. szept. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Én csak olvastam róla. Állítólag a repülőgépek nem utasszállító gépek voltak, hanem katonai gépek, ugyanis nem található rajtuk 1 db ablak sem. És tudjuk hogy az utasszállítókon vannak ablakok. A CIA készített gyorsan 1 listát ami 19 emberről szólt,azokról akik állítólag eltérítették a gépet, de hamar kiderült hogy ez a lista valótlan adatokat tartalmaz, mert többen is jelentkeztek hogy élnek és semmi közük a merényletekhez. A CIA azt is mondta, hogy az eredeti nevükön vettek jegyet a terroristák és hogy a legkeresetteb bűnözők közé tartoztak, de ugye ez megint mese, mert hihetetlen hogy valaki az eredeti nevével bejelentkezik valahová, az egyik legkeresettebb bűnöző és sem az FBI sem a CIA nem harap rá. És a katasztrófa előtt éppen érdekes és gyanús tőzsdei ügyek zajlottak le. És még sok egyéb furcsaságok...

Személy szerint én elhiszem hogy lehetséges hogy az egész egy átverés és a terroristák maguk az amerikai fejesek voltak. Elképzelhető.

2009. szept. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Dymo ***** válasza:
80%
hh nem érted hogy miért? Gazdasági okokból, olaj,stb. + a háború jó üzlet
2009. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
22:25 nézd meg a Loose Change 9/11 filmet, ott erre a kérdésre is választ kapsz, a filmben van egy video amin apró robbanások látszanak a wtc épületén miután a repülő nekimegy.Nagyon érdekes film...
2009. szept. 19. 22:45
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láttam a filmet, de tudom hogy az amcsi titkosszolgálat csinálta. Kellett nekik egy indíték amiért lerohanhatják Közel-Kelet egy részét. Mindez gazdasági okokból történt,Izrael érdekéből is, és azért hogy a közelgő új világrend maradék ellenségeit kiiktassák. Am amcsik nem először alkalmaztak ilyen trükköket. A Vietnami háborút is egy ilyennel indították, nem beszélve Pearl Harbour-ról. Akinek kétségei vannak olvasson utána, de van számtalan erről szóló film is. Múltkor az Echo TV is foglalkozott a témával.
2009. szept. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A csúcs röhej :Egy gyanúsan parkoló autóban a repülőtéren, megtalálták a támadás forgatókönyvét.
2009. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!