Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek a dologról...

Mi a véleményetek a dologról (lent a videó)?

Figyelt kérdés
[link] Pontosabban a noua dreaptas reszről mit gondoltok?
2009. szept. 24. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Az "Új Jobboldal" nem egy agymosott magyarellenes román csürhe ?
2009. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De igen, tavaly március 15ikén ők vertek meg egy magyar srácot amiért magyar zászló volt nála, idáig nem mertek eljönni székelyföldre, most eljöttek hazudozni meg ordibálni 20 harcművésszel :)) mert azok 100 magyart is agyonvernének(ezt írták a blogjukba)Arra buzdítsák a románokat, hogy írtsanak ki minket? ilyen szervezet is csak itt működhet oláhországba
2009. szept. 25. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Valóban felháborító!

Viszont mi a mi "túlzott nacionalistáink" romáok által lakott falvakban, városrészekben masíroznak.

Ők azt teszik amit mi is.


Csak ők azokat bántják akik ha magyarok is de othon vannak sajnos külföldön.

Trianon ezek nélkül is fályó seb!

2009. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1. köszi, hogy a székelyföldi magyarokat összehasonlítod a magyarországi cigányokkal 2. székelyföld a székelyeké volt és az is lesz, a cigányoknak meg nem sok közük van magyarországhoz 3. a gárda a cigánybűnözés ellen tüntet, míg a noua dreapta a kiírtásunkat sürgeti csak mert magyarok vagyunk, nem érzel kicsi különbséget? a gárda hányszor mondta, hogy ki kéne írtani a cigányokat? Ja és Székelyföldön a románok a kissebbségiek.
2009. szept. 30. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:

1. nem hasonlítottam össze! De a rasszizmus raszizmus ha mi csaináljuk ha más...

2. valóban nincs köze a cigányoknak magyarországhoz.DE mit szolnál ha mondjuk angliában úgy kezelnének minket mint a cigányokat ithon...

3. a gárda a cigánybűnözés ellen tüntet?? Akad gárdista ismerősöm és a gárdával nem is lenne baj. Csakhogy akad itt szélsőségesebb is.


Ők beszélnek róla?... de nállúnk csigány"írtás" volt..."nem érzel kicsi különbséget?"


...Látom nagyon a szíveden viseled a Gárdát bár én egy szót sem írtam róluk...


"Ja és Székelyföldön a románok a kissebbségiek."

Őrülök hogy közölted! de hol állítottam az ellenkezőjét?


Direkt nem akarod megérteni hogy miről beszélek, hogyha mi a határon belül békénhagyjuk az etnikumot. Akkor talán ők is békénhagynák a mijeinket. azokat akik othon vannak, Székelyföldön. Romániában gyűlölik a Magyarokat de, nem a SZÉKELYEK miatt! Miattunk.

A mi felelőségünk hogy így bánnak a mijeinkel.

És mi nem teszünk semmit.

2009. okt. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A véleményemet kérdezted ez az!!

Köszönöm hogy kiforgattad minden szavam.


(20 L)

2009. okt. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen a véleményed kérdeztem, de nem arról, hogy magyarországon mi a helyzet a cigányokkal... de azért köszi
2009. okt. 1. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!