Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akkor most mennyire létezik a...

Akkor most mennyire létezik a Lengyel-Magyar barátság?

Figyelt kérdés
Remélem nem veszitek hülye kérdésnek. A lényeg hogy tudom barát a két ország, na de mégis mennyire, mi a szitu?
2013. jún. 10. 17:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon. Még kormányunk és pártunk melletti demonstráciora is idejönnek.
2013. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
35%
Őszintén: ilyen szerintem nincs. A hasonló történelem szül némi szimpátiát, de itt a vége.
2013. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Hűha! Két igencsak ellentétes választ kaptam! :O
2013. jún. 10. 18:04
 4/30 anonim ***** válasza:
16%
A helyi fidesz néha ideküld pár majmot tüntetni de azon kívül semmi baráti kapcsolat nincs. Sőt nyugati országokban inkább ellenségek mert a magyarok mellett lengyel segédmunkásból van a legtöbb és vna egy kis rivalizálás. Állami szinten meg nem jobb a kapcsolat mint bulgáriával.
2013. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]


csak egy példa, a lengyel focidrukkerek hozzáállásáról a két nép viszonyáról. A városomba sok lengyel jár nyaralni ők szeretnek minket azt biztos tudom. :)

2013. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
19%
Az tuti, hogy mi magyarok ebből nem sokat profitáltunk. Amikor a lengyelek idejöttek segíteni, abból mindig nagy bukás lett. Reméljük Orbánnak is a Dembinskit jelentik majd a lengyel szimpatizánsai.
2013. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
29%
Városi legenda. Ezt trianon után találták ki, amikor ellenséges országokkal volt körülvéve Mo. Gyakorlati dolgok nincsenek is.
2013. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Úgy nézem a hungarofób fekália itt is "alkot", mint mindig.
2013. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindössze csak ennyi közünk van hozzájuk:


[link]


[link]

2013. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Emberek, olvastam valami olyasmit a világháborúk idejéből, hogy egy német katona megparancsolta a magyar katona beosztottjának hogy puffantsa le a lengyeleket, de nem tette meg, mert azt mondta hogy lehet hogy ti németek a szövetségeseink vagytok, de a lengyelek pedig a testvéreink.

Vagy valami ilyesmi.

Meg nem is olyan túl régen amikor mi magyarok is feketét vettünk, amikor a lengyeleknek a tragédiájuk volt.

Meg most amit linkeket beszúrtatok, szóval szerintem végül is van barátság, aki azt mondja nem, végül is téved. Most gondolom hogy nem vagyunk hű de nagy puszipajtások, na de akkor is.

2013. jún. 10. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!