Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A leírásban van egy link....

Szirtiszirk kérdése:

A leírásban van egy link. Ezen videó megnézése után kérdem én. Ezt a videót hogy hogy nem tiltották be? Szerintetek van az egésznek igazságalapja?

2013. júl. 11. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ők eltúlozzák.

Hogy hipnotizálva vannak az emberek, szerintem erős túlzás.


Az viszont igaz, befolyásolják ,ha úgy tetszik agymossák őket.

2013. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Összeesküvés...ezen minden ember elgondolkodik,de nem sokan hiszik el, én is elgondolkozom, nem tartom irreálisnak, de reálisnak sem.Úgysem tudunk ez ellen tenni, az meg szép is,hogy nem törlik le és tiltják be, szólás szabadság van...


Plusz ha letiltanák az azt erősítené amit elmondanak a zenében, így ha igaz is hagyni fogják és az emberekre bízzák,hogy elhiszik e.

2013. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most mit tiltsanak be rajta?


Ezer ilyen videó van a neten és nagyon jók gőzlevezetőnek. Az emberek ilyeneket lesnek és örülnek ki, hogy ők mostantól mekkora nagy lázadók, mert foglalkoznak a témával. És kész, ennyiben kimerül a dolog.


Amúgy meg az, hogy gonoszak a vezetők és pszichopaták, az teljesen természetes, mivel azt a munkát nem is lehetne másképp csinálni, amit ők tesznek, csak érzéketlen gátlástalansággal.

Szükségük van rá, hogy kemények legyenek, mert aki farkasok között báránykát játszik, az nem is lesz soha az alfahím a falkában.

2013. júl. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Azért nem tiltották be mert az ilyet nem lehet...ha betiltják akkor azzal bebizonyítják, hogy a rappernek igaza van...És arra, hogy van e ennek igazság alapja kérdésedre azt mondom, hogy számtalan videó van róla Youtube-n csak nézz utána...Pár Holdas és Gyógyszeres videót megnéztem még 5.-es koromban ha én akkor megértettem neked is meg kell ha akarod írj privátba aztán átküldök párat. (remélem nem visznek el :D)
2013. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!