Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen az a Régi Világrend,...

Granulátum kérdése:

Milyen az a Régi Világrend, amit meg akarnak változtatni?

Figyelt kérdés

Mindig hallom ezt az Új Világrendet, hogy meg akarja változtatni a világot. Csak nem tudom pontosan, milyen eredeti világrendet akar megváltoztatni. Ugye, nem a setét középkort sírjátok vissza?


A másik, hogy a zsidókat vádoljátok az új rend terjesztésével. Namármost, ha ismeritek a történelmet illetve a Bibliát, akkor világos lenne, hogy Izlandtól Dél-Afrikáig a vallási-politikai-kultúrális-erkölcsi-stb berendezkedés az ókori héberektől származik, azaz az általatok olyan nagyon imádott és védendőnek tartott Régi Világrendet is a zsidóknak köszönhetjük.


2013. okt. 9. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Jaj, ne tegyél fel ilyen kérdéseket a hívőknek, a végén még összezavarodik az a pár működő agysejtjük is...
2013. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Umm, az új világrend kifejezést nem az összeesküvés elmélet hívők találták ki. Ezt használják amerikában és magyarországon is a politikusok, meg pénzügyi emberek.


Úgyhogy ezt a kérdést a politikusoknak kellene feltenned, ha elhiszed persze, hogy őszinte választ fognak adni.


A "eredeti", vagy "régi világrend" az a mostot jelenti. Az egész csak akkor nyer értelmet, ha megtudjuk hogy mi a különbség a régi és az új világrend között.


Az összeesküvéselméletek szerint nagyon is sok különbség van, az új világrend egy globális hatalom kiépítését jelenti, ami tömegek manipulációján, és pénzügyi trükkökön alapul, és a célja az, hogy egy kis csoportnak (amit nyilván nem demokratikusan fognak megválasztani, ahogy a nagy pénzügyi családokat meg multicégeket se demokratikusan választották) hatalma legyen az egész világ felett. Tehát egy öncélú dologról van szó. Sokan spekulálnak ugye, hogy meddig mennének el, és logikus feltételezni hogy addig, amíg csak lehet... Persze az emberiség kiirtása/megcsonkítása, polgárháborúk kirobbantása, szándékos destabilizálás, satöbbi durvának tűnik, és nem is igazán látni, hogy ezekkel tényleg jobb helyzetbe kerülnének-e majd, illetve hogy lehetséges e ilyet kivitelezni anélkül hogy megütnék a bokájukat.


A másik értelmezés szerint az új világrend viszont csak egy kifejezés arra, hogy változnak az idők. Erősödik a globalizmus, az internet miatt szinte nincsenek távolságok, a hírek eljutnak szinte rögtön a világ egyik végéből a másikba, erősödik kína, megjelennek a hatalmas multik, munkanélküliség satöbbi, tehát ilyen értelemben az új világrend az olyan mint a régi, csak nyilván megjelenik pár új probléma, meg faktor, amikkel számolni kell.

2013. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez egy szlogen, akkor használják, amikor nem tudják, vagy nem akarják megmondani, mit is szeretnének megváltoztatni.

Az nyilvánvaló, hogy most egy csomó probléma van a világban, tehát tennivaló akad bőven. Ha egy nagyobb lélegzetű dologban valaki változtatás akar, akkor beszél az "új világrend szükségességéről". Ebből soha nem derül ki, hogy az az "új" jobb, vagy rosszabb nekünk, mint a "régi".

Amit meg kellene változtatni(anélkül, hogy részleteznénk, mert az egyenként is sok oldalt igényelne): a környezetszennyezést, mert az katasztrófához vezet; az államok közötti kereskedés jellegét, feltételeit, mert az óriási különbségekhez, az meg még nagyobb migrációhoz vezet; a háborúk, polgárháborúk és diktatúrák kezelését, mégpedig gyors és hathatós kezelését, mert ez elszegényedéshez, és további migrációhoz vezet; a multinacionális cégek működését, mert az a föld, természet és ember totális kizsigereléséhez vezet; a mássághoz való viszonyuláselveit, mert a mostani feszültségekhez és belháborúkhoz vezet; újraszabályozni a versenyt, mert a mostani a válsághoz vezetett; erősíteni az együttműködést, mert értéket (amire igen nagy szükség van) csak az teremt. De van még bőven. A változáshoz egyetértés kell, ami nincs. De azért apró "világrendi" változások mindig akadnak.

2013. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Új világrend, vagy new world order. Pár szó ami eszembe jut:

Az egységes globális mindenség. Egy világi nemzeti bank, közös pénznem, népességcsökkentés, emberi elme manipulálása, eugenika... stb.

Rengeteg sok információ van róla a neten, keress rá és kutass, ha érdekel a téma. Én is azt tettem és magamtól jöttem rá nagyon sok dologra, ami a háttérben zajlik.

Ahogyan előttem is írták a "régi" az jelenleg van.

És számomra a jelen még mindig élhetőbb, mint hogy chip-et tegyenek a bőröm alá és mindenféle oltással mérgezzenek, hogy a végén elbutuljak annyira, hogy ne lássam mi történik, birka legyek. Nem vagyok :)

(most pedig várom a lepontozásokat :D)

2013. okt. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

A régi az, amikor még családokban és nemzetekben élnek az emberek, külön a fehérek, feketék, sárgák és

vannak férfiak és nők.


Az új az, amikor felbomlanak a családok és egyedül illetve falkákban élnek, kommunában, a már fajilag összekeveredett szines emberek, akiket csorda módjára irányít az elit, nincsenek köztük férfiak és nők, csak semleges neműek, akiket kívánság szerint átoperálhatnak bármivé és mindenki be van csipezve.


A régi világot a zsidók ELŐTTI ősi civilizációktól örököltük, a zsidók, mint a nomád népek első típusa, ezt a nagyszerű hagyományegyüttest a saját torzképükre formálták, amivel nagy kárt okoztak és okoznak a tényleges kultúrateremtő népeknek.

2013. okt. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló... ilyenről még soha életemben nem hallottam, kifejtenéd bővebben?
2013. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12:40: a butaságnak nincs határa...
2013. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezaz! Megkaptam a lepontozást! Köszi-köszi :)
2013. okt. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

"Utolsó válaszoló... ilyenről még soha életemben nem hallottam, kifejtenéd bővebben?"

"... a butaságnak nincs határa.."


Én is ezt mondom. Nem a Hit Gyüleketébe kéne járjatok baromságokat hallgatni. Az, hogy amég soha nem hallottál a zsidók előtti kultúrnépekről, akik a magyarok elődjének számítanak, bizony nagy tudatlanságnak számít itt Magyarországon, de hát nagy az isten állatkertje.

2013. okt. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is nyitottam ilyen topicot, és most végre megtaláltam itt a választ.:)
2015. nov. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!