Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most akkor mi lett ennek a...

Most akkor mi lett ennek a Szíriai dolognak a vége?

Figyelt kérdés
Nemrégiben még mindenhol az volt hogy a megmentő USA megtámadja a gonoszokat akik biológiai fegyverekkel huncutkodnak... Aztán kiderült hogy Obama belenyúlt a sz*rba... és azóta semmi... ? Mi a franc van? Jók lettek a gonoszok? Netán már nem öl a mustárgáz? Kiderült hogy nincs olaj? Vagy mifene? Vagy esetleg csak én vagyok elmaradva az információkkal?

2013. okt. 11. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Megmondtam én 1 hónappal ezelőtt az aggódó kérdezőknek, hogy ez is olyan lesz mint Észak Korea. Semmi nem lesz a végeredménye. Viszont nagyon hasznos volt! Mármint információszerzésből jobban nem is lehetett volna kideríteni, ki hol áll jelenleg a sakktáblán.


Direkt nyomta az USA a nagyfiút, amire Oroszország és Kína egyből szemet vetett, de az USA nem állt le, tudni akarta, ki állna az oldalán. Támadni esze ágába se volt, csak pár alibi hajót meg alibi híradosókat tett be, hogy itt bizony komoly a helyzet. A lófenét. Bár én nem lennék a britek helyében, ők ugyanis szimplán "elhátráltak" az USA-tól elég szépen. Az oroszok pedig miután már fogsorvicsorítást kezdeményezett az USA, egyből visszahúzott a kalitkába, kéne bárkinek is atomtámadás? Bár kíváncsi lettem volna, mivan ha az oroszok is aztmutatják, hogy "na most ide beszélsz, meghalsz" mert érdekelt volna az USA kongresszus véleménye.


Mindegy, a lényeg, hogy minden szép és jó (a dél-keleti országokban még mindíg ezren halnak meg naponta háborúk miatt, mondjuk ez nem új) és nem fog semmi háború sem történni. Itt legalábbis nem. Ennyi volt az egész. Azért jó nézni az bekeményítést :) Tudod, hogy semmi baj nem lesz, de azért megcsodálhatod, ahogy a nagykutyák feszítenek az erejükkel.

2013. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Dehogy van vége.

Folyik a háború, az USA is benne van, támogatják a felkelőket, csak a közvetlen Tomahawk támadások maradtak el.

2013. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitört a harmadik világháború, direkt mostanra időzítették, amikor minden sorozatból új évad van, és nem vesszük észre!
2013. okt. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár vége lenne, de sajnos nem. Zajlik minden tovább a régi kerékvágásban, mind a két oldal folytatja tovább a mészárlást, de a lázadók messze túl tesznek a reguláris hadseregen ezen a téren. Az USA, Nagy-Britannia, Franciaország, Törökország és az Öböl-menti arab országok (meg még ki tudja ki) ennek ellenére tovább küldik a fegyvereket nekik.
2013. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérlek mutassatok csak egy darab képet, amin szíriai felkelők nyugati fegyverekkel mutatkoznak, akkor majd elhiszem, hogy kapnak fegyvert. Mert nem kapnak.

Másik tévedés: egyáltalán nem bizonyított, hogy a kormányerők vetettek be VEGYI (nem biológiai) fegyvert.

2013. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!