Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen lehet a jövője azoknak...

Milyen lehet a jövője azoknak az európai városoknak, ahol kisebbségben lesznek az európaiak?

Figyelt kérdés

Például ilyen Marseille, ahol a lakosságnak 25%-a muszlim, az újszülötteknek már több mint fele, így lassan a város afrikai többségűvé válik.

Talán még multikulturálisabb város Rotterdam, ahol már csak 51% holland és 11% az egyéb európai nép, sokan vannak a volt amerikai gyarmatokról, Afrikából, Ázsiából.


Nálunk Észak-Magyarországon kerülnek kisebbségbe az európaiak, 2020-ra az itteni újszülötteknek már fele lesz roma.


Ez a sokszínűség erősíti a társadalmat, elősegíti a fejlődést vagy inkább konfliktusokhoz és hanyatláshoz vezet?



2013. okt. 19. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

A fejlődést a legkevésbé sem segíti, sőt inkább akadályozza a multikulturalizmus meg a társalom erőszakos sokszínűsítése.


Japán a világ leghomogénebb országa, de egyben a legfejlettebb , legmodernebb.Letelepedni ott nagyon-nagyon nehéz, majdnem lehetetlen, menekülteket sem fogadnak be, nagyon vigyáznak a kultúrájukra.


Az európai kultúra, európai értékek elfognak veszíteni az öngyilkos politika.

Miért öngyilkos?

Mi lenne ha megveregetném a válladat miután kokóztál, vagy megdicsérnélek miután megtudtam, hogy napi 2 doboz cigit szívsz.

Lassú halált okoz ,Európának pedig ez a bevándorlósdi okoz lassú halált.

2013. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Az európai kultúra, európai értékek elfognak veszíteni az öngyilkos politika miatt.
2013. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
http://www.youtube.com/watch?v=ZE8rGXEP73s Ilyesmi... tessék végre állást foglalni, mert igen sötét jövő várhat ránk! Védjük meg a fajunkat, vérünk tisztaságát és a kultúránkat!
2013. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2013. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 rémuralom ***** válasza:
50%

A baj nem önmagában azzal van, hogy egy helyen többféle kultúra él egymás mellett. Ha egyik kultúra képviselői sem akarják a sajátjukat másra ráerőltetni, akkor a keveredés mindenkinek csak előnyére válhat. A gond akkor kezdődik, amikor például London egyes negyedeiben egyes muszlim bevándorló családok erkölcscsőszt játszanak, és meg akarják mondani a bennszülötteknek, hogy a Korán szerint mi helyes és mi nem. Ezért nem a Korán meg a muszlim vallás a hibás, ilyen fanatikusok a keresztények között is vannak, és egyszerűen nem lehet velük mit kezdeni. Hosszú távon minőségi oktatással lehetne csökkenteni a számukat (minőségi alatt azt értem, hogy megtanít kritikusan gondolkodni, ezzel csökkentve annak valószínűségét, hogy az alany fundamentalista vallási dogmákat fog betéve fújni és másokat terrorizálni velük), de rövid távú megoldást egyszerűen nem tudok elképzelni a problémára.


"Védjük meg a fajunkat, vérünk tisztaságát és a kultúránkat!"


Mielőtt ezt leírtad, legalább átnézted a családfádat, hogy neked személy szerint mennyire "tiszta" a véred?

2013. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Jönnek már az éjszakai libsik... az én vérem európai és te úgy mocskolod be a sajátod, ahogy akarod... de az én és a hozzám hasonló emberek szeretnének egy normális értékrendű Európában élni... Európa a fehéreké.. mit nem lehet ezen elfogadni?
2013. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Egy szóban: pusztulás.
2013. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Javarészt azon fog múlni, hogy hogyan bánnak velük, mennyire követelik meg a beilleszkedést, ha kell kedvezményekkel és bátorítással, ha kell erőszakkal.


Szimpatikus a franciák helyzetkezelése, szerintem messze jobban csinálják, mint a hollandok, a németek vagy a skandinávok.


Tudom, hogy most minden, Franciországban sosem járt ember le fog hurrogni, de én cserediák voltam ott és a két szememmel láttam a francia mindennapokat és rengeteg integrálódott, magát franciának valló feketével, arabbal találkoztam.

Nem állítom, hogy ott hibátlanul mennek a dolgok, mert nyilván nem, de beszélgettem például olyan marokkói (hívő muszlim!) lánnyal, aki fedetlen fővel járt, magassarkúban, farmernadrágban és Mayo Chix-es felsőben.

Nem volt ritka látvány olyan baráti társaság ahol a pár fehér között felbukkant egy-két fekete arc. Volt fekete tanár is, stb.

És ami a legfontosabb, aki második generációs bevándorlóval találkoztam MIND franciának vallotta magát.

Ettől még persze a zavargásokat 2005-ben, vagy a gettósodást nem tagadom.


Tudom, hogy most meg fogom kapni azt a marhaságot, hogy "a francia interáció hozza a nagy európai átlagot", de ez nem igaz.

Nincs nagy európai átlag. A benelux/német/skandináv modell az, hogy a bevándorló bármit megtehet, a rendőr meg a bíró nem szólhat neki. A brit modell olyasmi mint a francia, némileg sikeresebb a benelux/német/skandináv verziónál. A francia pedig a legjobb, bár természetesen nem hibátlan.


Tényleg pusztulásba dönt(het)i Európát, ha német módra kezeljük a kérdést. Nem a bevándorlás jelenségével van a baj (a történelemben mindig is voltak és lesznek népmozgások), hanem a bevándorlók kezelésével.

2013. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Ok azert jottek, mert az europaiak nem szeretnek dolgozni, igy a kuli munkat inkabbveluk vegeztetik generaciok ota. Es egyebkent meg a kelet-europait ugyanannyira utaljak a nyugatiak, mint az azsiai, afrikai, ehyeb bevandorlokat, tehat aranyosak vagytok amikor meg akarjatok vedeni a nyugatot de ok beloletek sem kernek, sot eleg sokat ismerek aki jobban szereti azt aki egykori angol\francia gyarmatrol erkezett, mert annak legalabb van vmi kotodese, meg a nyelvel is kevesebb gondja van.
2013. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 rémuralom ***** válasza:

"de az én és a hozzám hasonló emberek szeretnének egy normális értékrendű Európában élni..."


Nincs olyan, hogy normális értékrend. Hacsak normális alatt nem azt érted, hogy olyan, mint a tiéd. Tudod, mi a különbség a hozzám hasonló liberálisok és a hozzád hasonló "normális értékrendűek" között? Az, hogy mi megtűrjük a te értékrendedet is, a többi pár százmillióval egyetemben. Te viszont mindenkire rá szeretnéd erőltetni a sajátodat. Hát köszi, én meg ebből nem kérek.


"Európa a fehéreké.. mit nem lehet ezen elfogadni?"


Nyilván ezer éve is így keltél volna ki a beözönlő ősmagyar hordák ellen...

2013. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!