Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kanada hogy lehet ennyire...

Kanada hogy lehet ennyire rasszista hogy míg a cigányokat simán kitiltja őket, Kertész Ákost pedig beengedi?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Főleg, hogy Kertész "soron kívül" mehetett.

Ugyanis menekült státuszt kapott, mert azt hazudta, hogy üldözték.


Kanada elég naiv állam.


Azt is elhitték egy cigány asszonynak, hogy a nácik mentek a házába és kivágták a méhét.

2013. nov. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Ez a kanadai zsidó lobbi "érdeme", a fő cél "megmutatni" Magyarországnak...
2013. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Szomorú látni, hogy ezt a fasisztoid, rasszista kérdést és a válaszokat nem törölték. Egyre nyíltabban széljobber ez az oldal.
2013. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a Mohácsi Viki is ott van!

Úgy hogy csak szimplán kivételeznek!

Akik "híresek" vagy valamilyen olyan tudásuk van amiből Kanada "gazdagodhat" azt beengedik.A többit nem engedik oda menni!

+Gondolom a Mohácsi Vikinek és a Kertész Aákosnak is van valamilyen kapcsolata Kanadában aki elintézte nekik az ott maradást!

2013. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*Ákos
2013. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
56%

En Kanadaban elek Roma letemre mar 5 eve, de meg senki sem tett rasszista kommenteket azert mert Romanak szulettem.

Sot ha azt mondom hogy I am gypsy akkor ok azt mondjak hogy

Oh my God are you serious?

I never seen any gypsy in my life! :P

Es ravagjak viccesen hogy Can I have an autograph?

Mi meg csak elvagyunk hulve hogy "budos ciganybol" popular cigany lett. Eleg jo erzes mondhatom.


En miota kijottem 15 eves korom ota dolgozom szunet nelkul persze iskola mellett, megtanultam angolul eleg szo szinten akcentus nelkul beszelek es mindent megertek amit az oran tanitanak, most spanyolt es franciat tanulok, ezen kivul tervezgetem az eletem ugyanis university-re akarok jarni ha osszeszedem ra a penzt. A testvereimrol nem is beszelek akik igazi csoda gyereknek szamitanak mivel jatszanak hangszereken amiert megkapjak a melto elismerest.

Amikor koncertet adnak akkor tapsolnak nekik olelgetik oket es nem azt mondjak folyton mint akinel megakadt a lemez hogy budos lopos cigany nem tud beilleszkedni -.-"


Ez a szoveg mar nagyon osdi, es uncsi is kezd az idegeimre menni.


Es ha ugy vesszuk igenis Magyarorszagon megolik a ciganyokat mivel nem adnak nekik lehetoseget arra hogy munkat talaljonak es penzt keressenek eltartsak a csaladjukat es iskolaba tudjak oket jaratni, sajnos egy szal borondel uj eletet kellett kezdenunk mert ott ahol szulettunk teljes mertekben ellehetetlenitettek bennunket.


Szerinted meg ha az ovodas kis gyerek is azt fujja hogy budos lopos cigany, fujj undorito akkor hogy varjuk el a felnott emberektol hogy elfogadjonak minket es lehetoseget adjanak egy normalis elet kialakitasara?


Ez az egesz egy nagy Bullshit!

Orulok vegre kileptunk abbol az ordogi korbol, en a gyerekeimet biztos nem abba a fertoben fogom felnevelni hanem itt ahol nem szamit ki honnan jott hanem az hogy milyen ember.


A jatszoteren fekete, roma, indiai, feher, zsido, kinai, del-amerikai kisgyerekek egyutt jatszanak, harmoniaban.


Ezt magyarorszagon nem latod mert a cigany gyerek az egy csotany vigyazz veluk oda ne mennyj hozzajuk

A fekete meg: Budos afrikai neger ne hogy oda mennyj hozzajuk ki tudja lehet hogy fekatitiszt kapsz.


Magyarorszag elbujhat Kanada mellett!!!


Csak azokat sajnalom akik ott maradtak, szulok, nagymamak, testverek.

2013. dec. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=E8V1MmDGJBE

lehet hogy nem véletlen ennyi a cigány utálat magyarországon? :) és még védik őket..

2013. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk, Kertész engem is eléggé meglepett és felháborított. Valószínűleg tényleg lehet valami kapcsolata.
2013. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as kanadai roma:

Nem azokkal a cigányokkal van vaj, akik tudnak, próbálnak alkalmakodni, hanem azokkal, akik nem.

Sajnos a rendszerváltás sokat rontott azoknak az "állapotán" is, akik próbálnak. Kanada sem "túl elnéző" azokkal szemben, akik meg sem próbálnak. Ezért vonták meg pl. egy időre a "magyarok" vízummentességét.

Ráadásul vannak, akik a két állapot között "lebegnek". Találkoztam olyan "dolgozó fiatallal", aki hasonszőrűeknek vihogva mesélte, hogy ő bizony, amikor pizzásnál dolgozott, beleköpött a magyarok pizzájába. Ki is vágták.

2015. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
# ...van baj,...
2015. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!