Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az EU két vezetőjét kocsmában...

Az EU két vezetőjét kocsmában választották meg, a többit hol?

Figyelt kérdés
Lehet hogy munka vacsorának nevezték, de ez csak ködösítés.
2009. nov. 20. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
mivan?
2009. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Az EU vezetői nem járnak kocsmába,hanem egxy étteremben voltak mu nkavacsorán.Ez az államférfiak,diplomaták,sőt a nagyobb cégek körében is általánso dolog.Te szoktál kocsmába járni ?
2009. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

Egyetértek az előttem szólóval.

És szerintem azért beszélték meg az EU vezetői az új posztokat egy pub-ban ( aki már volt Angliában v Írországban az tudja hogy pub-ok, nem olyanok mint a kocsmák itthon, sőt meg sem közelíti a hasonlóságot!!! szóval angolszász pub és a magyar kocsma ég és föld ), szóval vissza térve szerintem azért egy pub-ban mert előttem szóló le írta, üzletemberek, politikusok vacsora és ebéd közt szokásuk tárgyalni. És arra is adok választ h miért választották meg az EU vezetői maguk közt az elnököt és a külügyminiszter asszonyt, mivel ez az EU történetében egy történelmi pontja és az EU első elnökéről van szó így maguk közt döntötték el és nem vitték népszavazásra gondolom, mint PL: USA-ban Georg Washington idelyén amikor az USA-első elnökévé választották ott sem a nép választotta hanem az ország befolyásos emberei.

2009. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Ja mind részegen seggrepacsiztak, aztán aki legtöbbet nyert a félkarú-rablón, az lett az elnök, majd betettek pár McHaver számot a zenegépben, és aki a legjobban táncolt a hullarészeg államférfiak szerint, az lett a külügyminiszter. Gondolom valahogy így képzeled.
2009. nov. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
xD
2009. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért nem kell mosdatni őket,Attól még kocsma hogy a nyakkendős pincér bájvigyorral rakja elé a piát nem a csapos.Az eredmény ugyan az,csak a média tálalása elegáns. Végül ugyan olyan seg.g részeg mind, mint aki azt hiszi hogy ezek más világból származnak.
2009. nov. 22. 07:23
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja,nem szokta m kocsmába járni.
2009. nov. 22. 07:24
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem! el vagy tévedve ha azt hiszed h pub-ban meg tűrik a részegeket a pub-ok úgy alakították ki h aki be megy úgy érezze mint ha otthon lenne, kanapék, TV, beszélgető sarkok...stb Pl: pub-ban írta meg, J. K. Rowling Harry Potter sorozatot. És az angol és ír üzletemberek is itt tartják vacsora tárgyalásokat Pl: most az EU vezetői.
2009. nov. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, én már jártam dublini pubban, és tényleg nagyon kulturált hely. A kérdező is jobban tenné, ha világot látna, felszedne valami kis műveltséget ily módon, nem pedig baromságokat írogatna otthonról, úgy, hogy azt se tudja, miről ír.
2009. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát igen, igazad van, kedves kérdező, ez az EU egy fertő.

Eddig pártoltam az EU-t, de most, hogy a kérdéseddel felhívtad a figyelmemet erre a gyomorforgató arcpirító borzalomra, most már EU-szkeptikus leszek...

2009. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!