Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sajóbábony: Csak nekem tűnt fel?

Sajóbábony: Csak nekem tűnt fel?

Figyelt kérdés

Néha unalmamban ráolvasok a kurucinfóra, általában nem is veszem komolyan, de most valami elpattant bennem. Viszonylag rövid idő alatt kétszer is ránéztem, és egyszer azt olvastam, hogy MSZP-s képviselők pénzelték fel sajóbábonyi romákat, hogy balhézzanak a gárdával, most meg kint van a videó, hogy a pártelnök Úr nyilatkozza, hogy MSZP-s képviselők (sic!) azt terjesztették a romák között, hogy a gárdisták meg akarják ölni a gyerekeiket.


Én ugyan egyiket sem hiszem el, de azt végképp nem, hogy ez a kettő egymástól függetlenül megtörtént. Most akkor ennyire primitívek, hogy még egy ilyen seszínű hazugságot sem tudnak összeollózni, vagy akkora a szélsőjobb (nem hiszem) hogy már nem tudják egymással lebeszélni, hogy ki mit hazudjon?

Egyáltalán, csak nekem tűnt fel, hogy ezek a változás, meg az erkölcsi vezérfonál, a szentkorona, a turulmadár, a nagyboldogasszony, meg a táltosdob nevében hazudnak ugyanúgy, ha nem pofátlanabbul, mint a hőn gyűlölt ellenfeleik?

Nonszensz. Én várom a radikálisok válaszát is, ha tudnak valami értelmeset hozzászólni.


2009. dec. 10. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
ottvoltam sajóbábonyba és nemvolt semmi .. a kocsmába ültünk és itttuk a sört amiikor berohant a havaerom és azt mondta zür van akkor mentünk ki és keztünk el verekedni .... Az meg h megakarjuk ölni hidd csak el ..... az egyész cigány fajt kicsináljuk.... már nemkell sok a baloldali fa****zopok meg csak a feszültséged sziccsák ezekkel a baromságokkal .NE HIDD EL ! EZ HÜLYESÉG HIDJ AZ IGAZ SZÓNAK NE A BALOLDALNAK ! jöttem:Wolf HUN23.14/88
2009. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Tehát nézzük csak a dolgokat. Bábonyban majdnem megöltek magyarokat. Csak mázli volt, hogy a fejsze vagy csákány a fejtámlába fúródott nem a vezető fejébe. Ezzel szemben a kurucinfo leadott 2 feltételezhető indokot a támadásra. Persze hogy nem a támadók a hibásak, a kurucinfó a hibás mert utólag lehet hogy félremagyarázott valamit. Ezt a szegény ártatlan romák megérezték előre, és ezért próbálták megvédeni magukat a kocsiban ülő emberektől egy csákány segítségével.


Egyébként többi hírlap meg azt hozta le, hogy tömegverekedés. Nem cigánytámadás, tömegverekedés. Persze ha cigányok házára lőnek, akkor rasszista indíték lehet csak, egyértelmű. Még akkor is ha kiderül, hogy a gránátot ki is dobta be. Meg hogy az előzetesben levő egyik embert figyelték, csak amikor fegyvert kezdett vásárolgatni akkor valamiért megszüntették a figyelését.(többek közt ez is a kurucon jelent meg először, aztán lett is belőle botrány)

2009. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Annyira bírom ezeket a 14/88 übermagyarokat, amikor merényletet követnek el saját foggal-körömmel védett szent anyanyelvük ellen...
2009. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

érdekes dolog ez! nem veszed komolyan a kurucinfót,...holott ez az egyetlen olyan média ahol cenzúra nélkül olvashatod a valóságot.ha jól emlkészem, ők indították el a BKV végkielégítési ügyeinek szellőztetését, Budaházy is azért van letartóztatva mert kikaparta a "sukoró" ügyet, ők voltak akik bebiztonyították ,hogy Drazsé hazudott a terrosita bomba videójával kapcsolatosan,...és meglátod a végén nekik lesz igazuk a cigánygyilkosság gyanusítottjainak ügyében is.

mi volt sajóbábony célja? ha gondosan figyeled a történéseket, akkor kiviláglik mi a cél. addig hergelni a cigányságot a Gárda ellen, amíg tényleg tömegverekedés, akár halálos áldozattal járó összecsapás lesz.a hatalomban levők rettegnek a Jobbik térnyerésétől, az egyetlen dolog amiben minden jelenlegi parlamenti párt egyetért, hogy a Jobbikot bármi áron el kell taposni.ezért vannak a sorozatos provokációk , Kiss Róbert letartóztatása ,sörözőostrom, és hasonlók. addig akarják feszíteni a húrt amíg valami olyan esemény nem történik, aminek alapján betilthatják a Jobbikot, hogy ne indulhasson a választásokon.mert ha elindul, akkor kevés már a médiabefolyás, meg a százmilliós reklámkampányok hogy megállítsák őket. Tarolni fog a Jobbik!

2009. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Elhiheted mindkettot!

Mindent bevetnek hogy a Jobbik "ala"tegyenek,csak most egy kicsit beegtek.

http://www.youtube.com/watch?v=t16B2LfIMBI&feature=PlayList&..

Szand ra azt a 10 percet es nezd vegig.

2009. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4%

Kedves kérdező!


Teljesen jogos az észrevételed, de ne hidd, hogy az kurucinfó olvasótáborára ez a (sokadik) nyilvánvaló blamázs majd hatással lesz.


Ők úgy érzik, hogy szent a cél, buzog bennük a küldetéstudat, a cél szentesíti az eszközt, szóval igazából tök mindegy, hogy mit ír a kurucinfó, jó az úgy.


Megjósolom, milyen válaszok jönnek majd:

- De hisz ők is hazudtak.

- A kurucinfó az egyetlen hiteles hírportál.

- Nem mindegy, hogy ki volt? Az a lényeg, hogy MSZP-s/zsidó/liberális.

- Ne higgy a baloldali liberális médiának, mert az rossz!

- Magyar vagy vagy nem vagy magyar? Hörr.


Szomorú, de hát ez van.


(Egyébként, a kuruc minőségéről: [link] )

2009. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

utolsó: akkor egy hazugság>gyilkossági kísérlet?

Fletó mondatai persze igazbeszéd, orbán sosemhazudtammég hú milyen megható.

2009. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jobbiktól függetlenül a cigányokat azért illene megtanítani viselkedni, bár eddig minden kísérlet kudarcba fulladt.
2009. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

eddig milyen kísérletek is voltak?

tömjünk a zsebükbe kétszer annyi pénz hátha jobbak lesznek. nem lettek. tömjünk négyszer annyit?

2009. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Pontosan ez az. Liberális szemléletet nézték, mikor emberi külsőt akartak nekik adni. Mi lett az eredmény?

Néhány cigány vezető ellopta a fejlesztésekre szánt pénzt.

Hiába való volt az egész.

Más megközelítés kell.

2009. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!