Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért tartóztatták le izraelbe...

Miért tartóztatták le izraelben ezt a zsidót?

2014. máj. 1. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

Gondolom provokálónak találták a hölgyet:D


A hónalját meg borotválhatná gyakrabban is.

2014. máj. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Érdemes megnézni itt a kommenteket: [link]


"Deport her to Hungary. She'll be dying to get back to Israel and she'll be singing a different tune from then on."


Mégis, mit gondolnak, mi van it????

2014. máj. 1. 10:42
 3/13 anonim ***** válasza:
9%

Te melyik országban élsz kérdező?

[link]


Körülbelül olyan volt ez a kijelentés, mintha valaki azt mondaná, hogy milyen jó volt már a székelyeknek Romániában az elmúlt 100 évben, aztán meg valaki odaírná, hogy költözzön oda aztán majd megváltozik a véleménye.

2014. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3: a cikk az jó. De nem értem, miért a cikket linkelted, hiszen az is leírja, hogy milyen ócska provokáció a célja ennek a gyűlöletkeltő videónak. Te a cikket is elolvastad, vagy csak a videót nézted meg? Itt is világosan leírják, hogy miért vagy megvezetve.


De a kérdésemre még mindig nem kaptam választ, mit hisznek, mi van itt?

2014. máj. 1. 11:12
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Ez egy hülye nő. Bár h letartoztatták azt nem értem mert szerintem a kutya nem foglalkozik az ilyennel.
2014. máj. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Az igazságnak a demokráciában nincs helye. Szólásszabadság van de fogd be a pofád! "A demokrácia a legjobb rendszer kivéve mikor a nép beleszól." Winston Churchill

"Mindig kész vagyok tanulni, annak azonban nem mindig örülök, ha tanítanak" Winston Churchill

"A történelem kegyes lesz hozzám, mert szándékomban áll átírni" Winston Churchill

2014. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
mert amit pörzse mondott az nem egy ócska gyűlöletkeltő provokáció volt?
2014. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyűlölködés szidni az egész keletet délamerikát afrikát az puszta vélemény. Az összes keleti egy terrorista meg kell halniuk az összes délamerikai mocskos semmirekellő akikntől le kell zárni a határt, az összes afrikai egy rabszolga ha nem fogadja el az afrikai uniót.

Köszönjük szólásszabadság. Ismét tanultunk valamit.

2014. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

"mert amit pörzse mondott az nem egy ócska gyűlöletkeltő provokáció volt?"


Nem.

2014. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a kuty-rottynak epp az a baja, hogy NEM tartoztattak le. Izraelben a kutyat se erdekelte e szende artatlansag.
2014. máj. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!