Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerikai Egyesült Államokban...

Amerikai Egyesült Államokban mennyire utálják a magyarokat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 13:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Amerikaban kb senki nem tud semmit a magyarokrol...
2010. jan. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ott egyáltalán nem utálják a magyarokat.Miért utálnának minket mindenhol? 3 helyen van jelen a magyarellenesség:Románia,Szerbia,Szlovákia ennyi!
2010. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A többségük azt sem tudja, h hol van Magyarország, meg nem is nagyon érdekli őket.
2010. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

4ik vagyok, szerintetek miért pontoztak le? Nem mintha zavarna, de most akkor mit is mondtam amiért ezt kapom??


Én nem azt mondtam , hogy buták vagyunk, hanem azt, hogy ők tartanak minket annak.

2010. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
En itt elek es 80% nem ismeri a magyarokat, a tobbiek voltak ott...egyre nepszerubbek a Dunan a hajokazasok, amikre az idosebb parok szeretnek menni. Nekem tobb ismerosom is volt mar es jokat mondtak Magyarorszagrol. Aki tudja, hogy van olyan, annak nincs baja vele, aki meg nem tudja, annak meg szinten nincs. Viszont Kanadaban sok a kisebbsegi es ott sokan azt hiszik, hogy Magyarorszagon alapbol csak ciganyok elnek es ott eleg sokaknak vannak eloiteleteik foleg nagyobb varosokban, ahol ugye elnek magyar romak.
2010. nov. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!