Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hitler a melegeket is ki...

Hitler a melegeket is ki akarta írtani? És a cigányokat?

Figyelt kérdés
A zsidókat tudom hogy utálta.
2010. jan. 9. 14:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
63%

"de miért utálta a melegeket és a fogyatékosokat? a cigányok és a zsidók érthetőbb talán..."

a melegek nem szaporodnak és egy konzervatív társadalomban elfogadhatatlan a nézetük is, a fogyikat meg a darwinizmus miatt.

2010. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
51%

Érthető okokból????

Meg nem is akarta kiírtani őket??

Mi van már itt is megjelent néhány holokauszt tagadó idióta?

2010. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
37%

A holokausztra, és most itt a cigányokra, fogyatékosokra, meg az összes többire, igenis BAROMI SOK bizonyíték van!

Sajnos valóban vannak kamu holokauszt-történetek, ezeket a pénzéhség és a hülyeség iratta az emberekkel. Ezek a csoportok sem jobbak semmivel a többieknél, a zsidók közül valóban sokan meg akarnak ebből gazdagodni.

DE HOGY NEM VOLT HOLOKAUSZT??? Ez azért több a soknál.

2010. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
úgy akartam érteni, hogy a zsidók irányítanak mindent, a cigányok meg tudjuk milyenek. ez nem ok arra, hogy megöljük őket, de Hitlernek talán ennyi is elég volt. viszont a melegek (akik melegségükkel ellentétben jó emberek, és a fogyatékosok szerintem érthetetlenebb)
2010. jan. 9. 15:03
 15/32 anonim ***** válasza:
39%

Na nem kellett 1 óra, hogy megjelenjen az első holokauszttagadó, és idehányja a nézeteit ahelyett, hogy a kérdésre válaszolt volna, mint ahogy én fogom tenni most:

Igen kiakarta őket irtani, azért nem tudta őket olyan mértékben kiirtani, mert a cigányokat később kezdték csak el deportálni, mint a zsidókat, így a velük való "foglalkozásra" kevesebb idő maradt, a melegséget meg könnyebb volt eltitkolni, mint azt,hogy valaki zsidó.

2010. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
72%

A zsidók nem irányítottak mindent a hitleri Németországban: az elsődleges bűnbakká emelésük az elveszített háború, kollektív bűnösség és hihetetlen jóvátételi kötelezettségek miatti általános német kiábrándulás és megalázottság-érzés ellen használt.

Németországnak szépen elege lett a stresemann-is politikából, nem akartak behódolni tovább, újra erősek és büszkék akartak lenni. Hitler ennek élére állt. A padlón lévő gazdaság és elveszített háború iránti szomorúságot azzal oldotta fel, hogy a bűnbakok a zsidók (akik egyébként tényleg módosabbak voltak az átlagnál), akik belülről rohasztották szét elvileg a rendszert.

Ami a cigányokat illeti, a közbiztonságra ott nem jelentettek veszélyt. Ez egy hungarikum, hogy nem tudunk velük mit kezdeni. Szomorú.

A melegek és fogyatékosok beleestek a szórásba, mert ha már kikiáltottuk, hogy a belső idegen miatt vagyunk rosszak, akkor következetesnek kell lenni.

2010. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

ezt nem tudtam, akkor bocsánat az előző kijelentésemért:(

a zsidókról még mindig nem tudom mit gondoljak, persze őket sem lehet egy kalap alá venni, mint a cigányokat sem ezek szerint.

2010. jan. 9. 15:14
 18/32 anonim ***** válasza:
78%

Érdekesség, hogy a nagy vezetők emlékirataiban, amik terjedelmes méretűek, egy sort sem írtak a holokausztról(Roosevelt és Churchill). Én magamat holokauszt revízionistának tartom, tény, hogy rengeteg ember pusztult el a körülményektől függetlenül.


A homoszexuálisakat is munkatáborokba küldte, hiszen abnormálisnak tartotta. A férfi legősibb idők óta próbál férfiasabb lenni(fegyverek, izom, autók STB), erre a nagyon ősi ösztönünkre cáfolnak rá a homoszexuális férfiak. Tömören ez az oka annak, hogy míg sok férfi elítéli a férfi homoszexuálisokat, addig a nőknél nem tartja rossz dolognak, sőt, egyenesen izgatónak találja.


A fogyatékosokat tudtommal kasztráltatta, nem megölette. Ebben semmi kivetnivalót nem találok, hiszen döbbenet fogott el engem, amikor az egyik tv műsorban bemutattak egy értelmifogyatékos "szerelmes párt" akiknek gyermekük született(szintén csökött).


Cigányokat is deportálta, csekély mértékben. Ebben az időben még nagyon elterjedtek voltak a vándor karavánok ,akik nem éltek épp fényes életet, illetve a korszakban javarészt a cigányok és a bűnözők közé egyenlőségjelet tettek.

2010. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell bocsánatot kérned, ez az oldal arra van, hogy kérdéseket tegyél fel.

A fogyatékosokat pedig megölték, konkrétan egész elmegyógy-intézeteket zárattak be. Általában beterelték őket egy terembe, és az ablakon át kipufogó-gázt nyomtak be. Ezt filmben is feldolgozták, az AMEN ezzel kezdődik.

2010. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
38%

Szerencsére igen.

Sajnos nem volt ideje a kivitelezésre.:(

2010. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!