Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez most komoly? Mert szerintem...

Ez most komoly? Mert szerintem felháborító.

Figyelt kérdés

Tegnap fb oldalamon láttam ezt a linket, amúgy nem olvasok kurucot.


[link]


Azért döbbentem meg, mert előtte a borsonline-n is olvastam erről egy cikket, amit felháborodott hangnemben írtak, hogy milyen szemetek ezek a "szakadárok" stb. Én magam is felháborodtam, hogy ilyen megtörténik. Aztán véletlenül megláttam ezt a linket, és még jobban felháborodtam, de most azon, hogy hazudoznak nekünk, a világnak.


Miért hazudnak egy olyan dologról, ami nem is úgy történt? Kinek érdeke és miért az, hogy ezeket az ún "szakadárokat" minél rosszabb színben tüntessék fel?


2014. júl. 23. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi ebben a felháborító? Az ellenfelüket fényezzék és magukat mocskolják talán?
2014. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem, de miért hamisítanak? Ott van, hogy a katona el akarta lopni a játékot, közben meg csak mutatta, hogy "ezeket öltétek meg", és keresztet vetett, majd visszatette. A mainstream média meg lehozta, hogy lopják az értékeket. Van egy gyűrűs videó is, miszerint a "szakadár" ellopja a gyűrűt, közben meg visszateszi egy dobozba.


Vagy igazából téged abszolút nem érdekel, hogy hazudnak a pofádba? Mert engem nagyon. Csak tudnám, akkor mire van a média, ha nem a hírközlésre? Talán inkább a hírferdítésre...

2014. júl. 23. 14:31
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Ne legyél már naiv, egy alapjáraton szegény környékről van szó, háború van. Lezuhan egy gép, persze, hogy el fognak vinni ezt-azt. Ez nem újdonsült dolog, történt már meg ilyen, igaz nem Európában, de lezuhant, odamentek, elvitték. Ebben semmiféle hazugság nincs.
2014. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jézusom. :D

Tényleg ennyire gondot okoz a szövegértelmezés? :DD

Itt nem azon van a lényeg, hogy ki mit vitt el, hanem, hogy a nyugati média megvádolt egy "szakadár katonát", hogy elvett egy plüssállatot, lehozva egy képet róla. Közben meg előkerült egy videó a teljes esetről, miszerint nem elvette, hanem csak szörnyülködött, hogy ilyen gyerekekkel mit tettek, akik lelőtték a repülőt, visszatette, majd keresztet vetett rá. Magyarán: NEM VETTE EL, mint ahogyan azt hangulatkeltésből a pofánkba tolta a nyugati média, akiknek az az érdeke, hogy lehúzzák az oroszokat meg az ún szakadárokat.

Namármost, ha ilyen gátlástalanul hazudnak, hamisítanak, akkor kérdés, hogy miben nem mondanak még igazat?

2014. júl. 23. 14:40
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
A Kurucz mikor mondott igazat? Ennek a portálnak még azt sem lehet elhinni, amit kérdez.
2014. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem olvasom, nem állítottam, hogy minden szava igaz, csak ezt a cikket néztem meg. Az meg nyilvánvaló, hogy ez igaz. Látom, te is az a fajta vagy, akinek ha az index és társai lehozzák, hogy az ég márpedig zöld, akkor elhiszi és harsogja is.
2014. júl. 23. 14:49
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

"Vagy igazából téged abszolút nem érdekel, hogy hazudnak a pofádba?"


Engem az aprócseprőségeken való rágódás baromira nem érdekel. Hogy ki hogyan tart egy játékmacit. Nekem az már eleve sok hogy Oroszország itt kebelez be egy másik országot mellettünk, és se az EU se a NATO nem bssza jól pofán.

2014. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

A kuruccal az a legnagyobb probléma mellesleg hogy ha fekete afrikában polgárháború van még abban is zsidó összeesküvést látnak.

Mindenütt a zsidók vannak. zsidók manipulálnak donyeckben, zsidók manipulálnak csecsenföldön, erdélyben, mindenhol...


Félreértés ne essek nem védem a zsidókat mert megvan a magam véleménye róluk, de azért amikor már ők a hibásak azért is mert nincs áram a szomszéd faluban az már kicsit tulzás szerintem...



Mellesleg a média mindig is ilyen volt.. Manipulál.. A nyugat gonosznak állitja be donyecket, az oroszok meg ugyanezt csinálják ukrajnával...

Sajnos mi sosem fogjuk megtudni a teljes igazságot.

2014. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

Aztán majd kiderül, hogy nem is terjedt ilyen sehol, csak a jobbik manipulál. Pontosabban azt hazudja, hogy kitaláltak ilyet az izraeliek, pedig egyáltalán nem. Mert én nem találkoztam eddig olyan szöveggel, ahol azt írták volna, hogy a képen látható ember egy gyilkos rabló. És ha mégis valahol megjelent ilyen hír, akkor meg simán lehet, hogy a jobbik, vagy valamelyik szélsőséges külföldi párt híreszteli ezt, és fogja rá a zsidókra. Ez is lehet nem? De, lehet. Aki ilyet híresztel, annak miért kell pont zsidónak, vagy a zsidókat párolónak lennie? Szerinted az van, hogy a zsidók mindig hazudnak, a jobboldal pedig szent. Szerintem meg az, hogy a zsidók hazudhatnak, de a szélsőséges jobboldali pártok is, és szerintem ők még durvább és álnokabb dolgokra képesek, mint a zsidók. Szerinted nem, szerintem igen.


Egyelőre úgy állunk, hogy valaki meghamisított egy hírt, erre a jobbik ráfogja a zsidókra a semmiért. Egyelőre a jobbik támad, és lehet hogy jogtalanul.


"Azért döbbentem meg, mert előtte a borsonline-n is olvastam erről.."


Akkor többet nem olvasol ilyet, láthatod, nem mindig mond igazat. De attól még lehet, hogy más weboldalon a valóságot írták. Nézd végig a hírportálokat, és ahol a hazugságot írják, azt többet nem olvasod.


"Miért hazudnak egy olyan dologról, ami nem is úgy történt?"


A pénz miatt, a hírnév miatt, azért mert utálja azt a nemzetet, vagy mert szeret szórakozni, esetleg botrányt kelteni. Ennyi. Csak hogy ezeket a vágyait kielégítse, egyesek bármire képesek.


"Kinek érdeke és miért az, hogy ezeket az ún "szakadárokat" minél rosszabb színben tüntessék fel?"


Akárkié. Lehet hogy a sajtó akarja ezt csak nagydobra verni, vagy egy főszerkesztőnek nem szimpatikusak. Ki tudja. Lehet az hazudott, akitől ezek a portálok kapták a hírt. Nem érdemes ezen filózni, most már te is látod, hogy ezek a lapok mind manipulálnak valakiket. Legjobban teszed, ha nem is olvasod őket, mert vagy ezt hitetik el veled, vagy az, és közben lehet, hogy egyik sem igaz.

2014. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Jézusom.egyes válaszok... Kérdező,ne foglalkozz velük.Ezek sík hüly.ék. Hogy lopnak a szegény környékről? És gondolod egy plüss majmot fog elvinni ??? Uram isten. Bárcsak menne haza ez a sok zsidó.
2014. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!