Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kanada rasszista, mert vízumké...

Kanada rasszista, mert vízumkényszert akar bevezetni?

Figyelt kérdés
Mert újra vízum kényszert akar a magyarországi "üldözöttekkel "szemben.Pedig a bodzaszedőket átképezhetnék,bányásszá vagy favágóvá,láttam a TV-be hogy nagyon magas szakmai képzés folyik náluk.
2010. jan. 11. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem rasszisták és főképp nem hülyék, hogy befogadják a sok buckalakót, akiket nem lehet képezni. Minek fogadnának be potenciális bűnözőket?
2010. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

A selejt eletkeptelen sehova nem kell.

Gazdatest nelkul elpusztulnak.

2010. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Kanadát nem merik lerasszistázni az itthoni véresszájú jogvédősködő Taigetosz-pozitív csúszómászó zsidajlibsi taknyok,csak az adófizető magyar állampolgárokat.
2010. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Kíváncsian vártam az mszp, szdsz és a többiek elhatárolódó nyilatkozatait, a csúnya rasszista Kandától. Sajnos eddig nem találtam. Biztosan figyelmetlen vagyok...
2010. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Ja, mert Kanada még külön arra fogja költeni a pénzt, hogy a hozzájuk bevándorló 8 általánossal se rendelkező emberket átképezze...

Egyébként is Magyarországgal szemben akar vízumot, nem csak egy rasszal, szóval helyből ugrott a rasszista elmélet.

2010. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
a kérdező irónikus volt.
2010. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Menjenek ki a Harkonnen korcsok az USA-ba, oda már nem kell vízum. A KKK majd megmutatja nekik, hol lakik az Úristen...
2010. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem is a munkanélküli magyar rakétatudósok, és űrállomástervezők bevándorlása miatt vezetnék be újra.
2010. jan. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Raszta! 👳🏻‍♂️🎅🏻
2023. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!