Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történt Koszovóban?

Mi történt Koszovóban?

Figyelt kérdés
ha akármilyen nacionalista szerb oldalra kerülök, akkor 100% hogy találkozom "cosovo is serbia" képpel vagy szöveggel. miért csatolták el?

2015. jan. 6. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

szerbek és az albánok közt kitört a polgárháború!

A szerbek mészároltak..

"Azután" meg fordítva..

2015. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert albánok lakják többségében akik nem akartak Szerbiához tartozni. A nemzetközi közvélemény pedig nagyokat bólogatott.
2015. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Koszovó a szerbeknek kb. olyan mint nekünk a Felvidék. Mindig is Szerbia része volt, de az évszázadok folyamán az albán anyanyelvűek kerültek többségbe, akik 2008-ban egyoldalúan kikiáltották a függetlenségüket. Ebben természetesen a nyugati hatalmak is támogatták őket, anélkül nem is ment volna nekik...
2015. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ugy mint vajdasag ami a magyarokhoz tartozik csak a szerbek elvettek,ugyanugy a koszovo is az albanhoz tartozik.

Ez mind regi jugoszlavia volt, es az albanok elakartak tavolodni a szerbektol de ok nem hagytak ezert volt a haboru is!! Koszovon, aki hallott rola az egyik masodik nagyobb varos a Mitrovica ott vannak arany banyak. Ezeket a szerbek nem akarjak elengedni ezert van az hogy szerbia mai nap nem akarja elfogadni koszovot fuggetlen orszagnak.

2015. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

4 es vagyok

Azokat amit irtam azert irtam mert en pont koszovon lakom es a ferjem ide valosi es sokat meselt a tortenetrol ( koszov-szerb) harcokrol es hogy miert csinaljak!!!

2015. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szerbiai vagyokés ök ugy utaljak az albánokat hogy már én is amugy mi vajdaságiak nem akarunk kulonvalni hanem az itteni szerbek akarnak asszem tavaj volt ilyen hiszti de ha kulon lennenk akkor se lene jobb.KOSOVO JE SRBIJA!
2015. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!