Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elmondaná nekem valaki mindent...

Elmondaná nekem valaki mindent amit a politikáról és a gazdaságról tudnom kell?

Figyelt kérdés
Például Amerikába. Mert nem tudok semmit. Ki hozza a törvényeket és hogy hozzák meg milyen szabályokhoz kötik kiirányítja a gazdasági életet stb... nagyon megköszöném!

2015. máj. 6. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:

amerikába'?


nem akarok túllőni a célon igazán :D


[link]

2015. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acelsziv ***** válasza:
google a barátod.
2015. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy 15-20 év intenzív tanulással úgy mint történelem, jog, politológia, közgazdaságtan, pénzügyrendszertan nagyjából át tudod fogni a téged érdeklő "apró kis részét" a világunknak.
2015. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de mi ezt tanultuk földrajzból 10. osztályban. Bár az EU-t meg Magyarországot részletesebben, de a törvényhozást, a gazdaságot tanultuk Amerikáról is, meg persze globálisan is érintettük. A Wikipédián is van államszervezet, gazdaság, stb. fül. Persze javaslom a további oldalak böngészését, mert a Wiki nem részletes.
2015. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bárki ezen témakörökben olyan kérdést tenne fel amire nem tudsz válaszolni, akkor mondd azt neki hogy az illuminati/háttérhatalom irányítja a világot és az összes írott társadalomtudomány csak zsidó/liberális agymosás. Hidd el, senki nem áll le majd veled vitatkozni...
2015. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha Amerikában gondolkozol, elég annyit tudnod, ki az elnök.


Minden évben egyetlen kérdés van az érettségin, "Ki az Amerikai Egyesült Államok elnöke?"


Jelenleg a helyes válasz: Barrack Obama

2015. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!