Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Várhatóan tenni fog valamit...

Várhatóan tenni fog valamit az EU ez ellen az irdatlan sok menekült ellen?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy nemrég rekordot döntött a menekülthullám és 5.000 embert mentettek ki!

Magyarországon már 45.000 menekültjogi státuszt kérő ember van, és az adatok szerint év végére a 100.000-ret is átlépheti!


Mikor lesz már ebből elég? Az őslakosoknak sincs munka, Magyarországon amúgy is baromi nehéz munkát találni, hát még ha lesz 100.000 új munkanélküli, akiket az állam tart el.



Én el nem hiszem, hogy az EU nem akar ez ellen semmit sem tenni, még David Cameroon brit miniszterelnök is törvénybe akarja iktatni, hogy Nagy-Britanniába ne menjenek megélhetési bevándorlók, pl aki nem talál fél év alatt munkát, annak irány haza!

Az EU nem fogja ezt a bevándorlási tömeget megállítani? Hisz az iszlám állam terroristái is köztük lehetnek!


Nem provokálni akarok, de komolyan nem érem, mire vár az EU.



2015. máj. 31. 18:33
1 2
 11/14 The Vault Dweller ***** válasza:
100%

"A maghrebi országok kivételével hol van Afrikában háború? Nigériában a boko haram miatt az addig oké. De máshol?"


A következő országokban van jelenleg háború, vagy véres etnikai/vallási erőszakhullám:

- Nigéria

- Szomália

- Kenya

- Kamerun

- Niger

- Csád

- Szudán

- Dél-Szudán

- Líbia

- Kongó

- Etiópia

- Algéria

- Mali

- Tunézia

- Burundi

- Egyiptom

- Angola

- Közép Afrikai Köztársaság

- Dél-Afrikai Köztársaság


Ez nem elég?


Mit gondolsz egyébként, az olyan embereket, akik inkább vállalják, hogy esetleg belefulladnak a tengerbe, minthogy ott maradjanak Afrikában, mégis mivel fogják visszatartani? Csúnyán néznek rájuk?

2015. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én már unom hallgatni/olvasni, hogy ezek a menekültek mennyire félelemben élnek és kilátástalanságban. Akkor, hogy a fenébe lett egy gettó sok nyugati nagyváros nem európaiak által lakott kerülete? Innen látszik, hogy az EU mennyire nem tudja kezelni ezt a problémát. Befogadja őket, hogy párhuzamos társadalmak alakuljanak ki. Ez ám a megoldás...taps-taps-taps!
2015. jún. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az integrálódáshoz idő kell, az EU a lehető legjobbat próbálja tenni. Az irány jó, csak a hatékonysággal, intenzitással vannak még problémák.

Ki kell építeni egy szervezetet, amelyik segít a bevándorlóknak a letelepedésben, nyelvtanulásban, gyerekeik beiskolázásában, munkahelykeresésben. Szükség van egyesületekre, klubokra, egyházakra ahol befogadó, baráti közösségre találnak.

2015. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
62%
Valóban, egy szervezet ami megoldja, hogy kínai, arab, zsidó és néger harmóniában és békében élhessen egymás mellett egy olyan országban ahol mindig süt a nap és szívárvány van az égen. Szeretet egyenlőség testvériség. Szerintem te azt is elhiszed, hogy a lányok ibolyaillatút pukiznak. Na de most komolyan, ember mi a fszról beszélsz. Mondj példát. Anglia, franciaország, svédország? Ott vannak ilyen szervezetek? London, ahol folyamatosak az incidensek, nem is olyan régen egy színesbőrű hentes késsel, bárddal felszeletelt egy katonát fényes nappal az utcán kisgyerek előtt, vagy Párizs, ahol egy éjszaka alatt lángba borul a város az utcák az autók. Svédország ahol annyi lányt erőszakolnak meg, hogy kimondani is rossz. Lehet itt jönni ezzel a hippi maszlaggal. Nekem az a furcsa, hogy azok az emberek akik már évtizedek óta cigányoznak, most hirtelen a humanista hozzáállás megtestesítői lettek. Hosszú távon kell gondolkodni. Félre ne értsetek. Védeni sem szeretném, az említett országokat mert, mindegyik elrontotta és tehetnek arról ami történik náluk. Próbálják kijavítani az elkövetett hibákat, de most már késő nekik. Ez nem egyszerű kérdés, viszont sok embernek kapóra jön, politikai kérdést lehet csinálni belőle és mi sem egyszerűbb mint az emberek érzelmeire és lelkére hatni, mondjuk egy határon átlépő 5 éves vézna gyerekkel. Segíteni kell nekik persze, de nem abban, hogy itt letelepedjenek. Ez a terrorista duma amit mondasz szánalmas. Úgy tűnik mintha provokálni szeretnél valóban. Hogy mi a baj a soknemzetiségű országokkal, abba nem szeretnék belemenni mert az egyszerű emberek rasszistának és antiszemitának titulálnának, holott ezen szavak jelentésével sincsenek tisztában. Aki tapasztalta vagy élt ilyen helyen az tudja, hogy igenis sok probléma van vele. Én ezzel az egész politikával nem értek egyet és nem is vagyok mellette. Ez a jobboldal baloldal mizéria is arra jó, hogy mindig a kormányon lévők zsebei nagyobbra duzzadjanak és az ország népe szenvedjen és egymásra mutogasson, hogy bezzeg amikor mszp meg bezzek amikor fidesz. Őszintén tényleg jó valamelyik is? Szóval ne aggódj, minden úgy zajlik, ahogy az megvan írva. A legbiztonságosabb, ha veszel egy fegyvert berakod a szekrénybe és éled az életedet hamis nyugalomban.
2015. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!