Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az elkövetkezendő 5 évben...

Az elkövetkezendő 5 évben szerintetek mi fog változni az orvosok jelenlegi helyzetéhez képest? Kitalálnak valamit vagy minden kb. olyan lesz, mint most?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy 5 év múlva már nem fognak tudni elmenni, mert erre is kitalál valamit a kormány?

2015. jún. 18. 17:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, magyar politika kategóriába akartam, csak elnéztem :/
2015. jún. 18. 17:23
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Remélem mindet kihajtják az országból és még hírmondójuk sem marad, hogy valaha is létezett ekkora átcseszés mint az orvoslás.
2015. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 Utána majd a darwini szelekció gondoskodik rólad, kuruzslókám.
2015. jún. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Remélem mindet kihajtják az országból és még hírmondójuk sem marad, hogy valaha is létezett ekkora átcseszés mint az orvoslás."

Nem szokásom másoknak rosszat kívánni, de most kivételt teszek. Remélem te leszel az első, akinek bélelzáródása vagy agyvérzése lesz, miután az összes orvos kiment az országból.

2015. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja, addig tart ez a nagy okosság, amíg be nem üt a baj. Mint az oltásellenes spanyol kisfiú szülei, akiknek (múlt heti hír talán) csak annyi kellett, hogy szegény kisfiuk az intenzívre kerüljön torokgyíkban, a kislányukat úgy rohantak beoltatni azonnal, mint a kisangyal. Szegény kölyök...


Szerintem amúgy nem fogja tudni röghöz kötni az orvosokat a kormány. Amíg Svédországban 5000 eurósak a fizetések, nálunk meg 500, addig bármilyen büntetés mellett is megéri kimenni. No meg az EU alapelveinek is ellentmondana a komolyabb korlátozás.


Egy módon lehet itt tartani őket, sokkal több pénzt kell az egészségügybe rakni, az orvosok fizuját pedig megemelni a háromszorosára. Részemről én is azt szeretném, hogy olyan orvos nézzen rám, aki félmillát keres havonta, ne olyan, aki százharmincat.

2015. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval. Annyival egészíteném ki, hogy az ápolók is megérdemelnék az emberi fizetést. Hisz a legtöbbet ők vannak a beteggel.
2015. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Remélem te leszel az első, akinek bélelzáródása vagy agyvérzése lesz, miután az összes orvos kiment az országból."


Nem, nem én leszek.

2015. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"a kislányukat úgy rohantak beoltatni azonnal, mint a kisangyal. Szegény kölyök... "


Akkor az is hamarosan a kórházban köt ki. A szülők meg még tapsikolni is fognak hozzá, ahogy az orvosok kinyírják. Aki egyszer behódol az orvosoknak az már élete végéig oda fogja hordani minden pénzét.

2015. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

" az orvosok fizuját pedig megemelni a háromszorosára"


Én megvonnám a teljes fizetésüket és törvényileg tiltanám meg, hogy bárki egy orvosnak pénz adjon. Ennek megszegőit pedig halállal büntetném.

2015. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére a döntéseket értelmesebb emberek hozzák, szánalmas kis trollocska.
2015. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!