Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szeretnék én is olyan segélyek...

Szeretnék én is olyan segélyeket kapni, amit nyugat -európában (Anglia, Svédország) a harmadik világból érkező migránsok kapnak. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam például azon, hogy Nigéria elég korrupt ország ahhoz, hogy olcsón állampolgárságot vegyek. Ráadásul ott a Boko Haram is, ami jó jogalap a menekültkérelemre. De lehet, hogy nekem egy sima csádi állampolgárság is megfelel. Azt gondolom, hogy magyar állampolgárként nem lennék jogosult a segélyekre és talán a bevándorlásra se, de lehet, hogy nincs igazam.

2015. jún. 28. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Itt is kapni fog szállást, ételt, pénzt ingyen.
2015. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Mivel kettős állampolgárságod lenne, úgy kiröhögnének és mondanák, hogy akkor miért nem mész a második hazádba Magyarországra! Ha meg lemondasz a magyar állampolgárságodról, akkor benne van a pakliban, hogy "haza" küldenek Nigériába és akkor van ám igazán gáz!



Amúgy egy kérdésem lehet? Miért segélyért akarsz kimenni? Miért nem úgy tetted fel a kérdést, hogy: "Szeretnék külföldön élni/keményen dolgozni! Melyik nyelvet kezdjem el tanulni?"

2015. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tetszettél volna oda születni. Már késő. Mi lenne, ha tanulnál és dolgoznál? Ha már így alakult.
2015. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az érdekes, hogy ha én megyek oda, nem kapok semmit, míg egy harmadik világból származó analfabéta luxussegélyt kap. Csak ki lehet valahogy játszani a rendszert.
2015. jún. 28. 16:27
 5/12 A kérdező kommentje:
Minek dolgozzak, ha svédországban a segély napi 10 000 forint 1 éven keresztül. Ebből már meg is gazdagodnék(persze ez relatív)
2015. jún. 28. 16:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha megszerzed az amerikai állampolgárságot és ott diagnosztizálnak nálad valamilyen mentális betegséget, akkor is kaphatsz pénzt. Nem sok, de egy 1000 dollár körüli összeg azért egész jó a semmittevésért szerintem.
2015. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De nem akarok pszichiátriára menni. Annyit nem ér meg a luxussegély.
2015. jún. 28. 17:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Minimális szándékot mutatni a munkára, és igyekezni, hogy ne látszódjon meg rajtad, hogy lusta vagy, aki csak a segélyért megy.
2015. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az meglesz. Eleve szerzek előtte egy diplomát is(persze ha hátrány, eltitkolom).
2015. jún. 29. 18:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, hogy neked megadatott a lehetőség arra, hogy diplomát szerezz.
2015. jún. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!