Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szlovákiai parlament elfogad...

A szlovákiai parlament elfogadta a hazafias törvényt. Szüksége van erre egy nemzetnek?

Figyelt kérdés

[link]


Olvasd el a cikket, azután írd le mit gondolsz :) Ha megkérhetem akkor kulturált hangnemben és érdemben szóljunk hozzá, a szlovákság lenézésétől és az állam korával való viccelődéstől most tekintsünk el. Köszönöm.


2010. márc. 2. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem. A legnagyobb veszély az, hogy ha feltétel nélküli engedelmességet várunk el valami iránt, tekintélyelv alapján. Ha pl szlovákiában hatalomra kerülne egy gyerekgyilkos, kommunista/soviniszta/simán csak populista eszelős kormány, és megváltoztatnák az alkotmányt, akkor a közalkalmazottak nem tüntethetnének ez ellen pl? Nagyon sötét időket jelez előre egy ilyen törvény.
2010. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

tiszta szocializmus:S

de ha nekik ez kell akkor hajrá.

az ottani magyarokat meg duplán sajnálom, ők duplán szenvednek.

2010. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Minden erövel elnyomás,félnek a magyaroktól!
2010. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Féljenek is! Ha így folytatják lesz is miért.
2010. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem úgysem fogják betartani. A magyar lakta vidékeken meg pláne. Én itt lakom, úgyhogy ismerem az itteni magyarok nemtörődömségét az ilyen ügyekben.A szlovák kormány biztos jót akart az állampolgárainak, de hát ha ezek jót akarnak, akkor elkezdhetünk félni.
2010. márc. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha itthon is lenne egy ilyen törvény.
2010. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a nemzet amelynek ilyen intézkedésre szüksége van az már belülről rohad. Szlovák himnusz? Mik ők egyáltalán? Csehek, morvák, magyarok? Még ők se tudják. Kreáltak maguknak egy kisebbségi érzésben lévő állnemzetet.
2010. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden erövel elnyomás,félnek a magyaroktól!


Ugyan miért félnénk a magyaroktól? Csak 1 okot mondj.

2018. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!