Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mondtok olyan eseteket, akár...

Mondtok olyan eseteket, akár linkkel vagy forrás megjelölésével, ahol a holokauszt miatt kárpótlást kértek NEM zsidó származású vagy vallású emberek?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni, hogy mekkora arányban állnak egymással szemben az ilyen "kártérítési igények".


ha lehet nem zsidózást kérek most itt, hanem válaszokat, ha van.


2010. márc. 10. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Sztem olyan nincs. Pl tavaly a lengyel államfő Katiny-t, ahol a szovjetek kiírtottak 20 000 lengyel tisztet (akik már hadifoglyok voltak, egy gyűjtőtáborban), a holokauszthoz hasonlította. Ezt nagy ajvékolással és felháborodással kérték ki maguknak a zsidók, hogy az ő szent holokausztjukhoz, hogy merik hasonlítani pár lengyel halálát. Gondolod, h engednék vkinek a zsidók, h megjegyezze, hogy rajtuk kívül ők is szenvedtek a holokausztban, és ezért még kárpótlást is kérjenek? Ez csak az ő privilégiumuk.

Bocs ha ez zsidózás, de ez az igazság.

2010. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kárpótlási igények nagy része nem nyilvánosan történik, ezért elég nehéz válaszolni. De itt vannak például ezek a grófék, akik most végrehajtóval vitték el a képeiket a Nemzeti Múzeumból, és az ősük Mauthausenben halt meg valami állatira nem zsidó névvel, róluk el tudom képzelni, hiszen a képekért is évek óta pereskednek.
2010. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért olyan hihetetlen, hogy a zsidó szélsők épp olyan tajtékzó vadbarmok, mint a mieink? Kb ugyanakkora hányad is. Sokkal gázabb anyaországgal. Ezen kell rugózni, hogy az ő tahóik mire jutnak, ha törekednek rá? Passzívnak lenni és puffogni rém nemes hivatás ám. Aztán felbátorodva ugyanazon az oldalon harcolni (a békétlenség mellett) más ország színeiben, ismét csoda életcél. Esetleg béke, rend és emberi méltóság mellé állni, hogy nekik ne legyen mi ellen puffogni? Tök nonszensz biztos. Hol marad a buli ugyebár. De én csak 1 azaz egy példány vagyok a pórnépből, aki legfeljebb reméli, hogy el-elgondolkodik néha valaki a szavain...
2010. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Egy valamit tegyünk a helyére! A "kárpótlás"-szó zsidó találmány! :D

Különben meg miért jár a kárpótlás? Emberéletekért? Mifelénk azt nem lehet kárpótolni,mondjuk zsidóéknál elég olcsó az élet,lásd:Palesztína.

Különbenis,már a negyedik generáció pótolja a "kár"-t.És miért lennék én hibás a régiek tetteiért?

...vagy inkább ne gondolkozzak ilyeneken,csak fizessek?

:D

2010. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak nehogy egyszer valaki megint megunja az élősködésük és újra induljon a holobuli..
2010. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!