Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Menekültáradat miatt veszélybe...

Menekültáradat miatt veszélyben lehet az élelmiszer ellátás hamarosan?

Figyelt kérdés
Most viccesen hangzik, de mennyi az esélye, hogy télen nem mindenkit tudnak fűtött sátorban elhelyezni és élelmezni? Ha menekült lennék, akkor nagy áruházakba mennék melegedni és ha éhes lennék egy idő után nyilván lopnék is. Egy idő után nem mennek az emberek nagy boltokba, mert se tiszta mosdó és hasonlók. Utána jönnek a kisboltok, magánbirtokok betörése.

2015. aug. 25. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Jöhetnek, szögesdrót, szögek lyukakban, 2 nagyon nagytestű és 1 kisebb kutya.Meg persze szomszédaim, akik baltával járnak boltba.
2015. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
73%
A menekültek elvileg nem sok időt töltenek Magyarországon,meg gondolom télen kevesebben indulnak el a hazájukból.
2015. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

A menekült áradatnak nagyon sok biztonsági kockázata van.


Ez nem tartozik közéjük, de annyi biztos hogy ekkora öngólt senki sem engedhet meg magának büntetlenül, mint amit most az EU csinál.


És keserves lesz a böjtje.

2015. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
nyírbátorba tanulok... sok menekültet láttam
2015. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as hozzászóló. Ausztriából küldik vissza őket azon jognál fogva, hogy ott regisztrálják magukat, ahol beléptek először. 6 km távolságra lenne tőlem a tervezett tábor. Szerintem Pécsett a Budai vám Tesc*ja előtt lennének és Árkádban.
2015. aug. 25. 22:40
 6/13 anonim ***** válasza:
19%

nyírbátorba tanulok sok menekültet láttam... de azok közül egyik se lopna... mert mért is??

volt olyan hogy be küldtek egy srácot a boltba telefon kártyát venni mert nekik nem adták oda... cserébe kapott a srác egy 20ezrest... nert meg tehették... halomba állt málluk az euró meg a magyar forint... valaki biztos hogy pénzeli őket... vagy pedig gazdagok...

2015. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Egyre erőltetettebbek ezek a menekültellenes kérdések.


Még pár nap, és már az lesz, hogy igaz-e, hogy a menekültek miatt idén betiltják a karácsonyt.

2015. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
#10! Persze! Mert te olyan fa-za gyerek vagy.
2015. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én már rászoktam a fényevésre ! Napi 2 óra napsütéssel jóllakok -.-
2015. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"télen nem mindenkit tudnak fűtött sátorban elhelyezni és élelmezni? Ha menekült lennék, akkor nagy áruházakba mennék melegedni és ha éhes lennék egy idő után nyilván lopnék is. Egy idő után nem mennek az emberek nagy boltokba, mert se tiszta mosdó és hasonlók. Utána jönnek a kisboltok, magánbirtokok betörése."


Olyan mint egy sorozat trélere. Vókingded. Vagy hasonló.

2015. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!