Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lesz mostanában világháború?

Lesz mostanában világháború?

Figyelt kérdés
Ez a Grúz-Ruszki dolog sem volt semmi, de most kikötött egy USA hadihajó egy grúz kikötőben, a Medvegyev meg odaküldi az orosz flottát Kolumbiába, köpködnek egymásra erősen. Szerintem valami balhé lesz!
2008. szept. 7. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem jó igeidőt használsz.

A soron következő "világháborút" nem tankok fogják megvívni. Hanem a "tudomány" háborúja lesz. Minimális (de nem elhanyagolható) áldozatokkal. Itt már túl merész lenne "igazi fegyvereket" hadba küldeni.

Elzárjuk az olajat, embargót hirdetünk, kitiltjuk a nemzeteket, és hasonló nyalánkságok - persze egyre jobban eldurvulva.

A világháború MÁR zajlik.

2008. szept. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha most lenne valamilyen, a 2-ik világháborúhoz hasonló nagy, koalíciós háború, akkor gondoljatok bele, ki nyerné meg?


Potenciális célpontokká válnának a vegyiüzemek, melyek ma sokkal nagyobbak, és sokkal több van belőlük, sokkal veszélyesebbek, mint akkor voltak.

Önmagában ezek is elegendőek lennének ahhoz, hogy a civilizációnak annyi legyen! De még akkor nem beszéltünk a nukleáris csapásokról, mellyel már sok ország képes pusztítani. Az atomreőművekről, mint az őrültek és a véletlen célpontjairól!


Mi kell még?! Az emberanyag, a szándék már régen adott mindehhez!!!

Ezek már tényleg úgy tűnik, hogy a bibliai "utolsó napok".

2008. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
47%
Szerintem az iraki és az afganisztáni háború is világháború volt, hiszen az egész világból mentek oda harcolni. Csak a színtér most nem Európa, hanem Ázsia volt.
2008. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből még bármi lehet, akár világháború is.

Az USA nagyon "el van szállva önmagátol", mert azt hiszik, hogy a "Nagy Orosz Medve" alszik!!! Nem olyan rossz az oroszok technikája, mint azt sokan hiszik! Van amiben ők a jobbak. Példaként említhetem az űrkutatást. Az amerikaiak azt gondolták, hogy egy űrrepülőgépet emberi irányítás nélkül nem lehet "lehozni" épségben a földre! Az oroszok megmutatták, hogy lehet! (ld. Buran űrrepülőgép, amit számítógéppel /nyilván nem az amerikai Windowst használták :)/ vezéreltek és szépen földet ért!)

Bízom benne, hogy nem lesz világháború, de nem kizárt, higy igen!

2008. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem, hogy kevés áldozattal járna, pont az a lényeg, hogy olcsó az emberélet, és túl sok az ember.

a világ urai nem egy túlnépesedett bolygón akarnak élni, irtózatos tömegekre "nincs szükségük"

szerintem az új háborút kitenyésztett, ételben, védőoltásban, gyógyszerben, ivóvízban, levegőben terjesztett betegségekkel fogják vívni.

meg mikrohullámos fegyverekkel, meg atommal.


meg kipusztul a magyar úgy is, hogy haspólót hord, és szintetikus ételeket zabál...

2009. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már az van csak még nem tudunk róla;)
2009. febr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Világháború nem tudom, lesz e 100 éven belül, de világégés egész biztosan. Nem feltétlenül lesz lövöldözés, bombázás, országhatár-tologatás, de lesznek polgárháborúk, embargók, járványok, mérgezések, tömeges éhhalálozás, akár a fejlett országokban is, terrorizmus. És olyan diktatúrák, amiket csak túl későn fogunk felismerni.

Mi ennek az alapja? Szerintem az, hogy nem tudunk a hisztéria és az együgyű közönyösség végletei között ésszerű magatartás formát találni.

2009. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Krisztus után volt az emberiségnek 20 normálisnak mondható százada a XXI. Század már maga akáosz. Itt valami készül és nemsokára be is következik !!!
2009. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hááát, az ország keleti részében lesz még elszórtan, északon nem várható. A legnagyobb mértékben talán a nyugati országrészben. A keleti most egészen tiszta, zsidó mentes.

További szép napot.

2010. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
Üdv 2024-ből, azóta se lett világháború.
márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!