Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy ha egyesek szerint a...

Hogy ha egyesek szerint a menekültek rendes, jóravaló emberek akkor miért olyan rossz a közbiztonság Marseille városában? Ezt meg tudnák magyarázni az őket védők?

Figyelt kérdés
A lakosság 40%-a muszlim, ha nem több.
2015. szept. 10. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%

"Ti versenyeztek a hulye menekultes kerdesek kiirasaban, vagy egy ember irja ki az osszeset?"


Van egy olyan érzésem hogy ennek a kérdezőnek nem ez az első és nem is az utolsó ilyen kérdése. Van egy másik hülye aki szerint a muszlim bevándorlók Svédországban már minden második nőt megerőszakoltak :), erre bizonyitnak belinkelt egy angol nyelvü cikket amiben szó nem volt ilyesmiről :) Ja és ezt többször kiirta kérdésnek.

2015. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jó ez a menekült kérdés, bedobták a népnek mint éhes kutyának a csontot, aztán lehet rajta csámcsogni, addig sem figyelnek másra.


Amúgy arra lennék kíváncsi, hogy a habzó szájúakból látott e valamelyikük egyáltalán menekülteket, vagy csak az esti híradó a bibliája...

2015. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
12-es, gondolhatod... Meg mered említeni, hogy nem minden muszlim rossz, akkor te egy liberális undorító zsici vagy. Én már megszoktam ezt itt. Valahol azért szörnyű látni, hogy ennyi buta honfitársa van az embernek.
2015. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én éltem Marseilleben, a belvárost úgy hívják hogy no go zone angolra fordítva vagyis életveszélyes oda bemenni. Meg sokszor kijöttek onnan balhézni, autókat gyújtogatni. Bankok törhetetlen üvegét kitörték. Rendőrség sem megy ott bizonyos utcákba.
2015. szept. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kb. mint itthon a nyolcker?
2015. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!