Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van rá esély, hogy Szlovákia...

Van rá esély, hogy Szlovákia tényleg ideiglenes és előbb utóbb felbomlik?

Figyelt kérdés

"NATO-helytartóságokat hoznának létre nálunk és az ideiglenes tót államocskában is"


[link]


2015. szept. 20. 19:36
 1/5 anonim válasza:
Van. Nincs.
2015. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen szennyoldalakat be kéne végre tiltani, mert rengeteg ember komolyan veszi a hazaáruló baromságaikat.
2015. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem értem mi ez a nagy szlovák ellenesség.. mint független állam lehet, hogy "most" kiáltották ki, de attól még a szlovák nép mindig is létezett, sőt, a magyarok előtt voltak itt, és az sem mellékes, hogy a Magyar Királyság idejében is a Felvidéket leszámítva javarészt tótok lakta vidék volt.

Amúgy pedig mire bomlana fel? A Felvidék kivételével nincsen egyéb bármi módon elkülöníthető része, de még a felvidékiek sem hiszem, hogy annyira ki akarnának válni (persze ez csak az én véleményem, az én ottani barátaim és tapasztalatom alapján mondom, aztán lehet a statisztikák mást mondanának).

2015. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha hozzá csatolják Kárpátalját, akkor valószínűleg igen. A Kurucinfó pedig szeret szépeket álmodni.
2015. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19%
Hajrá Kuruczinfó ez az egyetlen értelmes hírportál az Alfahír mellett.
2015. dec. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!