Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért fél az EU 350 ezer vagy...

Miért fél az EU 350 ezer vagy fél millió migránstól?

Figyelt kérdés

Úgy gondolják, hogy a több, mint 600 milliós EU-t meg tudják változtatni ilyen kevesen?

Elnyomják majd a kultúránkat ilyen kevesen?

Más országokhoz képes lényegesen kevesebben jöttek ide Szíriából.

Persze az más kérdés, hogy hányan adják ki magukat szíriaiaknak.



2015. szept. 21. 09:25
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
63%

Vízzel spriccelik őket meg füsttel.

Attól aztán megijednek.


Csak be kellett volna vágni egy gránátot közéjük Röszkénél, utána azt hiszem abbahagyták volna a cirkuszt.

2015. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
52%

Bár engem az érdekelne, hogy mikor engedélyezik a lakosság számára a fegyverviselést. Mert ugye a zsaruk nem lehetnek ott mindenhol és az állampolgároknak meg kell védeniük magukat valahogy.


Hülyeségnek tartom ezt a ne jusson egyszerű ember kezébe fegyver dolgot. Már s biztonsági őröknél sincs pisztoly, de bot se, csak az a telóféleség. Ennyire para van idehaza a fegyverektől?


Azért én biztos ami biztos beszereznék egy gumibotot vagy egy nagyobb kést. Eléggé nevetséges, hogy nem hagyják az embereknek, hogy megvédjék magukat.


Fegyver hiányában mit csináljanak?

Fussanak el? Hova... Pesten mindenhol gyalogos kocsik.

Vidéken könnyebben megy a futás, mert sehol semmi. Vagy kiabálj rendőrért? Jahh... pert 2 méterenként rendőr áll az utcán.

2015. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Mert ebből a fél millióból egy generáción belül, 4 millió lesz.

Másrészt Nyugat-Európában már régóta demográfiai robbanás zajlik a közel-keleti és afrikai bevándorlók körében.

2015. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
22%

"Mert még a negyede sincs itt! Még csak most jön a java, valszeg fegyverkezve. De ha mégsem, akkor pedig minden városba helyeznek pl 50-et. Aztán szépen elszaporodnak majd...."


"Csak be kellett volna vágni egy gránátot közéjük Röszkénél, utána azt hiszem abbahagyták volna a cirkuszt."


"Belegondoltál már abba, hogy ennyi embert csak zárótűzzel lehet feltartóztatni?"



Ennyi buta embert. Ez valami verseny hogy ki tud nagyobb hülyeséget mondani?

És a menekültek az ellenségesek és aggreszivak igaz? :)

2015. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
54%

14: A menekültek nem, hanem a bevándorlók.

De ezek nagyrészt nem menekültek. Meg lehet nézni, hogy hányan regisztráltak, ők a menekültek.

És hányan hőbörögnek a határokon, ők nem menekültek.

2015. szept. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
55%

Kedves "48%".


"Csak be kellett volna vágni egy gránátot közéjük Röszkénél, utána azt hiszem abbahagyták volna a cirkuszt."


Miért nem így van?

A vizecske meg a füstöcske nem jött be.

Nyilván akkor olyat kellett volna használni ami célra vezet. Csinálják a fesztivált a politikusok, hogy nem lehet őket megállítani.


Nem azért de pár gépágyú, rakétavető, gránát és lángszóró csodákra képes. Ellenben a vizecskével és a füstöcskével.


Vagy mivel állítjuk meg?

Megvan! Liberális honfitárs majd megmondja.

Szeretettel, megértéssel, segélyezéssel.

Hóhó Svédországban is így álltak hozzájuk.

Liberális Állam, ezt mindenki tudja, ahogy Franciaország és Anglia is. Most mégis káoszban áll mindegyik. Persze egy liberálisnak fontosabb az emberszeretet mint az ország.


Kit izgatnak a csoportos erőszakolások, gyújtogatások.

Késelések, lopások, akkor az a szemlélet hogy mivel én Allahban hiszek nekem mindent szabad. :))

2015. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
56%

A liberális eszme halálra van ítélve.

Véleményem szerint Jézus a megalkotója a tanításaival:

- Minden ember egyenlő

- Szeresd ellenségedet

- Fogadd be az idegent a házadba


Ezt a tanítást vallotta Amerika is.

De mi Európában jobban szeretjük ha minden nép a saját hazájában tevékenykedik, Japán is ezt vallja, Dél-Korea is.


Csakhogy a liberális eszme együtt jár egy fogalommal.

Ez a fogalom pedig nem más mint a labilis.


Ugyanis egy ember csak addig liberális amíg távol van a cigányoktól, araboktól, nig*gerektől. Messziről könnyű liberálisnak lenni. Úgy hogy nem érintkeztél ezen fajok képviselőivel. És ha jobban megnézzük akkor mindig az olyan emberek liberálisok, akik még életükben nem voltak cigányok társaságában például.


A liberális gondolkozás fő tevékenysége, hogy elítélnek mindenkit, aki nem liberális. Tehát mindenki rossz és gonosz aki nem osztozik a nézeteikben. Elnézést kedves liberális urak... ti olyan iskolába jártatok ami tele volt cigánnyal? Akik a gyerekeidet fenyegették ha nem adja oda neki minden pénzét? Ahol ha nem azt mondod, hogy ők a királyok akkor lekevernek egyet? Csak addig liberális valaki amíg nem él ilyen környezetben és mivel a liberális ilyen hatások miatt labilis lesz így a liberalizmus nem tart túl sokáig.


Ha a liberalizmus menő lenne és az lenne az "IGAZ ÚT" akkor se Svédországban, se Angliában se itt nem alakult volna meg az a párt ami a kisebbségek ellen van. Mindenhol elegük van az embereknek az idegenekből, a vezetők kényszerítik rá az emberekre őket. Ezért sehol se lesz rend addig, amíg ezek el nem tűnnek. Amerikában sokáig együtt élt a fehér és a fekete, mostanában viszont túl sokszor gyilkolnak le fehér zsaruk fekete fiatalokat. Tehát ez az egész rendszer nem működőképes. És ha nem lennének vezetők és törvények, akkor szerintem a nép már rég kicsinálta volna a migránsokat. De senki se fogja elfogadni őket, a cigányokat se fogadta el, pedig ők nem robbantgatnak meg nem csinálják azt amit a migránsok.

2015. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
38%

12:42

Kolléga, utána kellene nézni, mit jelent a liberalizmus. Mert még véletlenül sem azt amit te írtál...


Ja, egyébként én jobboldali liberális vagyok (valószínűleg már ezt sem tudod feldolgozni) és 15 éves koromig egy kisváros cigánynegyedében éltem. A mai napig sokakkal tartom onnan a kapcsolatot.

De most is van egy cigány szomszédom, aki sokkal normálisabb, mint a másik szomszéd, aki magyar és egy igazi suttyó paraszt.

2015. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
Tercier hiába minden. Ezek annyira buták hogy nem értik mit mondasz. Gyülölik azt amit nem értenek.
2015. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
78%

18#

Persze mindig akad valaki aki márpedig találkozott rendes, okos, értelmes kulturált cigányokkal, akik márpedig sokkal jobbak a szemét, gyűlölködő magyaroknál is. Ha így van akkor elárulom a 0.01%-ba tartozol aki ezt tapasztalta. Miért nem tapasztalta más ezt? Na ugye biztos azért mert szemellenzős.

Nem, azért mert nem tapasztalhatta ezt.

Én a VIII. kerületben nőttem fel, ide jártam általános iskolába. 9-10 évesen kétszer is megakartak késelni pár évvel idősebb cigánygyerekek amikor egyedül küldtek le a boltba (ami mellesleg 30 méterre van). Anyámat kiskoromban egyszer megverte az egyik házban lakó cigány úriember. Azonkívül a házban lakó cigány családokból(változó kb 5-6) egyről hírlett az hogy dolgozik :D Azon kívül a házban minden szép és jó dolog történt már, kábítószerkereskedők telepedtek be (cigányok) pár éve, de lehettünk már szemtanúi késsel futkosó embereknek, félresikerült elszámolásoknak meg amit a fantázia elbír.

A házon kívül és hasonló tapasztalatokkal gazdagodhattam, ezért megvan a véleményem a cigányokról. Amikor másokkal beszélgettem érdekesmód hasonló tapasztalataik voltak. Akiknek nem azok "még meglepőbb" módon, Budapest nemesebb részeiben laktak, és csak akkor tették az autóból a lábukat ha nagyon muszáj volt.

2015. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!