Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a migránsok ennyire nem...

Ha a migránsok ennyire nem tisztelik az európai kultúrát, akkor mi értelme nekik bármilyen menedéket adni?

Figyelt kérdés

[link]


Temetőket gyaláznak.

A koszorúkkal pedig tüzelnek.


Vajon, hogy érezheti magát annak az elhunytnak a hozzátartozója, akinek a sírját megrongálják, koszorúját elégetik?


Nagyon tiszteletlenek, semmiféle menedékjogot nem érdemelnek.

Fel is kellene szüntetni ezt a menedékjog osztogatást és azonnal kiutasítani, kitiltani. őket.


Keressenek Katarban vagy Szaúd-Arábiában menedéket, oda valók és nem ide.



2015. szept. 26. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Semmi értelme.
2015. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Semmi. A politikusok azért teszik ezt mégis, mert ahogy a bevándorlókat, őket is az európai civilizáció elpusztítására bérelték fel.
2015. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Az egész Hitler óta van.

A jelenlegi európai politikusok annyira mániákusan mindent úgy akarnak csinálni, ahogy azt Hitler nem csinálná, hogy ebben is teljesen ellentétesek vele.

2015. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%

Azt hívják ugyanis rasszizmusnak, ha néhány ember cselekedete miatt egy egész népet, egész kultúrkört kollektívan megbélyegzünk - jelentette ki a Jobbik elnöke, aki szerint, „ami az arab kultúra ellen folyik itt Magyarországon is, az lejárató kampány, az maga a rasszizmus".


Vona Gábor, 2010

2015. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
50%
Sem a kultúrát, sem a törvényeket nem tisztelik. A németeknek pont megfelelnek.
2015. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2%

#5


Vonából nem lesz kutyakaja, neki valami egész speciális sorsot szánok.

2015. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem hiszem, hogy sírokat gyaláztak volna, koszorúégetésről pedig máshol sincs szó.

Viszont egy dolgon azért el lehetne gondolkodni:

A keresztényeket (mindegy, hogy katolikus, ortodox, protestáns, stb.) miért nem háborítja fel ez tömegesen? Azért, mert Európa lakosságának a 95%-a gyakorlatilag ateista. Hiába sorolja magát valaki valamilyen felekezethez, az európaiak döntő többsége pár hagyományos ünnep (karácsony, húsvét) és pár szokás (keresztelés, bérmálás/konfirmálás) kivételével nem tartja a vallási hagyományokat, nem járnak az emberek templomba, nem olvasnak Bibliát, és a vallásnak alapba semmilyen meghatározó szerepe nincs egy átlag európai életében.


A muzulmánok azért háborodnának fel tömegesen egy ilyen miatt, mert náluk a vallás nagyon erős szerepet játszik a mindennapi életben, és a politikában is.

Remélem nem kerül sor ténylege temetőgyalázásra, és remélem Szerbiának megjön végre az esze, és nem fuvaroztat senkit többet az ország északi részébe. Keményen tehetnek róla, hogy ilyenek is előfordulnak.

2015. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

1. Nem gyaláznak temetőket.

2. Nem égetnek koszorúkat. (egyik sem volt egy darab cikkben sem)

3. Ha annyira tojnának rá, akkor nem a temető melletti kukoricásba mennének wc-re, hanem a temetőben végeznék el valahol a dolgukat. Tudom, hogy nem enyhítő körülmény, és nem is akarom őket védeni, de azért a gyufát ők sem akarják kihúzni.


Azzal viszont egyetértek, hogy a sírokon pofátlanság feküdni vagy ülni. Én békepárti vagyok, de ha valaki ezt az egyik szerettem sírján tenné, a hajánál fogva rángatnám ki a temetőből.

2015. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

"1. Nem gyaláznak temetőket. "


Tehát ha majd meghalsz, akkor én nyugodtan sátrat verhetek és aludhatok egyet a sírodon? Nem fognak rokonaid valami kivetnivalót találni benne? (videóban -01:02)

2015. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%

Tény és való, hogy az gyalázásnak számít, én ezt a sírkőrongálásra értettem.

De írtam is, hogy ha én ezt meglátnám a szerettem sírján, nem állnék jót magamért.

2015. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!