Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orbán megmondta, hogy komoly...

Orbán megmondta, hogy komoly baj van. Véleményed szerint ezt miért nem fogják fel jó páran, az EU ban és hazánkban is?

Figyelt kérdés

vannak állítólag terroristák is a migránsok között , ha berendezkednek az EU ban, fognak e robbantgatni például?

Mi lesz ha fegyverekhez jutnak?



2015. szept. 29. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem baj van
2015. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Most még nem az ö kertjük végét sz...ják össze a betolakodók. Számukra az egész valahol távol a Balkánon történik. A bajorok bezzeg már érzik.
2015. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Huncut ez az Orbán, sokan bedőlnek neki, de hát végül is ez is beletartozik abba a pszichiátriai betegségbe, amivel kezelik az állampolgárok pénzéből.
2015. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom megérteni én sem. A németek kompenzálnak, Hitler óta senki nem meri felemelni a szavát, mert rögtön nácinak titulálják. De a többi? A svédek például?


Nagy a baj, ebből irdatlan problémák lesznek, nem feltétlenül a közeljövőben, de később, majd ha berobban alattunk a Brenner - hágó előtt az Europe - brücke, vagy lövöldözni fognak a nyílt utcán Nyugat Európában - volt is már ilyen - talán rádöbbennek a nagy európéer, nyugati politikusok - vagy tán még akkor sem.


Mi európaiak hova fogunk menekülni?


Engem már a rosszullét fog el ha meglátom annak az NDK - s rusnya vénasszonynak a képét. A németek nagyobb agymosáson mentek, mennek át, mint amit mi el tudunk képzelni.

2015. szept. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de állítólag van egy titkosszolgálatunk és különböző rendvédelmi szerveink, akik állítólag megvédenek bennünket.
2015. szept. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Az EU-ban azért nem fogják létre, mert az arra jött létre, hogy a nemzetállamok helyét átvegye egy nemzetek fölötti egységkormány, és ennek a célnak minden megfelel, ami a nemzetállamokat, és ezeknek alapját, a nemzeteket gyengíti. Hazánkban pedig azért nem fogják fel, mert sokan a médiából tájékozódnak, és elhiszik, hogy a fentiek, egy nemzetek nélküli Európa nekik jó lesz.
2015. szept. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Óriási baj van, az idő majd bebizonyítja, hogy Orbán Viktornak igaza volt és ő már hamarabb látta a bajt, vagy jobban hallgatott a tanácsadóira. Szépen, hiába kérjük a bevándorlókat, hogy ne jöjjenek, nem hallgatnak ránk, és akkor is jönnek.
2015. szept. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Elmegyek a templomba, ott isten megmondja. Orbán nekem semmit nem mond meg. Majd én megítélem, mi a helyzet. Jelenleg úgy vélem, az például egy probléma, hogy Orbánt leírták. Ha ez csak neki lenne probléma, nem zavarna. De nekem is az. Azért tartanak bunkónak, mert ilyen a vezetőm. Persze tudom, sok külföldi bunkó is annak tart, de azok véleménye pont annyira nem érdekel, mint Orbáné.
2015. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7%
orbán skizofrén :(
2015. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Felfogják ők. Nagyon is. Pusztán ők nyíltan nem mondják ki, mert akkor egyből csökkenne a népszerűségük. Nem hülyék a nyugati politikusok se, össz-vissz Merkel, de ő is azért, mert képtelen volt normálisan elmondani mi is voltak az eredeti terveik, miként fogadták volna be a migránsokat.

Terroristák meg már nem csak állítólag vannak. Röszkénél is az egyikről, aki buzdította a népet kiderült, hogy az (le se tudta tagadni, mert, ha nem az lenne minek kellett neki 6 különböző útlevél) + Dzsihád John is bejelentette, hogy vissza fog térni Angliába. Visszatérni meg legkönnyebben a nagy menekült áradattal tud.

2015. okt. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!