Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hülye vagyok, hogy az az...

Hülye vagyok, hogy az az életcélom, hogy "megmentsem" Németországot, és újra a világ élvonalába tartozzon?

Figyelt kérdés
nagyon-nagyon szeretem Németországot, és szeretném még sokkal-sokkal jobb hellyé tenni:$:D
2010. márc. 15. 00:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyes!!!


Csak a domaint tévesztetted el. :)

2010. márc. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az vagy :) Mondjuk engem nem zavar, de akkor már megtehetsz egy szívességet, takarodj el az országból :)
2010. márc. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Hitler visszavág?
2010. márc. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én csak szállni akarok magasan.
2010. márc. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%

"Igen, az vagy :) Mondjuk engem nem zavar, de akkor már megtehetsz egy szívességet, takarodj el az országból :)"


Érzitek ahogy végre egységbe kovácsolódunk? Hogy összefog a nemzet?

2010. márc. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Én Libanont szeretném megmenteni. Hülye vagyok? :D
2010. márc. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
én Western Samoát!
2010. márc. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Te biztos 14-17 éves szkinhed rokker fiú lehetsz...

De légyszíves tedd meg, hogy eltakarodsz innen a pitsába és megmented!

Nagyon-nagyon szereti...

Igen, igen kérem! Hitler visszavág :D

Nem vagy nevetséges, dehogy. Csak valamit félreírtál... igen így van.

2010. márc. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Igen az vagy.Azért, mert

1.Nem gondolod komolyan, h te egy személyként majd ki fogod tudni eszközölni a célodat, tehát vagy 14 év körüli vagy, vagy egyszerűen gyerekes gondolkodású, és vmi álomvilágban élsz.

2.Érdekes, h abban az országban, ahol nevelkedtél, és élsz, és ami a hazád, ott sokkal több "megmenteni" való lenne, de ááá kit is érdekel az már....Németország sokkal menőbb (neked).Talán nem egy kedves válasz, de igaza van annak, aki arra célzott, h a kkor mit keresel még itt.Ha annyira "nagyon-nagyon" szereted No.-t, akkor nem az lenne a logikus, h odaköltözöl?!

3.Gazdaságilag mindenképpen a világ élvonalában van, politikailag pedig, néhány becsődölt próbálkozást leszámítva, nem is volt soha az élvonalban, úgy hogy nem tudom mit akarsz.Mi elől akarod megmenteni?! :O


De majd remélhetőleg felnősz előbb utóbb, és majd egy jót mosolyogsz ezen a kérdéseden.Van, akinek tinikorában a Nótenksz vagy hasonló a mindene, neked egy ország..jobb esetben kinövöd.

2010. márc. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen az vagy
2010. márc. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!