Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Érdemes még Svédországban...

Érdemes még Svédországban tervezni hosszútávon?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta tanulok svédül, az volt mindig az álmom, hogy ha végzek a sulival, odaköltözöm.

Mostanában viszont elbizonytalanodtam. Jó, a bérek biztos hogy jobbak, biztos hogy jobban meglehet élni, de biztonságosabb is? Illetve hosszútávra leeht tervezni, hogy ott akarom leélni az életemet? 30-40 év múlva mi lesz ott?

Igazából nem akarok egy olyan országban élni ahol többségben vannak az arabok... Olvastam itt egy pár hozzászólást, oyanoktól akik ott élnek, és írták hogy nem szívesen mennek oylan környékekre ahol rengetegen vannak, mert félnek. 10-20-30 év múlva még többen lesznek, nem?


2015. okt. 10. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
30-40 év múlva Svédország fele NoGo zóna lesz.
2015. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Svédországban már teljesen befellegzett. Németországról és Ausztriáról eddig még úgy vélték menthető, de hosszú távon, pl. ilyen 10 év múlva, amikor már több lesz a muszlim, már onnan is költözni fognak keletre. Ez csak a mostani generáció bulija ez a nyugatra ugrálás. Aki még most tervez jövőt, annak érdemes olyan szakmát tanulni, amit itthon is megfizetnek.
2015. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Svédországban nem.

Norvégiában viszont igen.


Ha tudsz svédül, akkor a norvégot is könnyen megtanulnád.

2015. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és szerintetek itthon tudnék kezdeni valamit a svéd nyelvtudásommal? annyira lelombozó hogy szinte hiába tanultam mert elvesztettem már a motivációt :S
2015. okt. 10. 19:44
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen, érdemes.

20-30 év múlva már nyomuk sem lesz.

2015. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

svédországnak valószínűleg hugyoztak, hacsak gyökeres változás nem áll be az európai mainstream politikában.

Csendben jegyzem meg, hogy ahogy bolha nem lehett több, mint kutya (kilóra), úgy egy társadalom se tud eltartani korlátlan mennyiségű élősködőt. Az, hogy a "jelen állás szerint" mi a helyzet, lényegtelen, mert a jövő nem egyenes kivetítése a jelen állásnak.

2015. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

büdös nyúl


Nocsak, a múltkor még rettegtél, hogy mind meghalunk, mert legyilkolnak az arabok és már egész biztosan mindennek vége, jön az apokalipszis, semmi nem állíthatja meg.

Vagy az a raszta dzsimi volt? A fene sem tud megkülönböztetni titeket.

2015. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem két éve kezdtek oda menni a muzik, szóval ha eddig nem volt gond ezután sem lesz.
2015. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát, én úgy tudom h eddig is volt gond..csak mivel eygre többen vannak egyre több a gond.:/
2015. okt. 10. 20:31
 10/12 anonim ***** válasza:

A svéd nyelvtudásodat Finnországban is tudnád használni.

Jelentős svéd kisebbség lakik ott.Illetve, a finnen kívül hivatalos nyelv a svéd is.


Biztos vagyok benne, hogy ott tudnád használni.

2015. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!