Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért gyújtogatnak migráns...

Miért gyújtogatnak migráns táborokat? Mi nem szimpatikus a migránsokban?

Figyelt kérdés
2015. okt. 21. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

"Mi nem szimpatikus a migránsokban?"


Nekem csak az, hogy élve születtek.

2015. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azon kívül hogy szemetet hagynak kirabolnak benzikutakat erőszakolnak köveket dobálnak hőzöngenek verekszenek meg sokba kerül az ellátásuk meg nem ismerik a kúltúránkat mi a baj velük? Meg mit Adtak nekünk a rómaiak?
2015. okt. 21. 19:44
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Magyarországon egy sem lett felgyújtva.
2015. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Csak ugyanaz az idegengyűlölet, amire itthon is rájátszott a kormány. A nyugatiak se szebbek vagy jobbak nálunk.
2015. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az hát szemét idegengyűlölet. Nem értem mi bajuk van szegény menekültekkel. Csak az ellátásuk lehetne jobb. Meg afrikából is kéne hívni hajókat hogy mehetnek németországba. Mert az afrikaiak is szeretnének menni szerintem ők is emberek. Meg a magyar cigányokat is elutaztathatnánk. Szerintem ők is szeretnének menni.
2015. okt. 21. 19:56
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
A kérdezőnek agyára mehetett valami, viszont mókás, ahogy itt hergeli magát és őrjöng :D
2015. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Vannak még rendes emberek, akik segítenek, hogy ne fázzanak.
2015. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ugyan hiszen én tökre segíteni szeretnék nem örjöngök csak szeretnék mindenkinek esélyt adni hogy németországba mehesessen. Neked ezen mi nem tetszik? Amúgy házakat is kéne nekik adni mert elég hideg lesz. Mondjuk nem valamibsátrat. Jó lesz felkészülni.
2015. okt. 21. 20:47
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
gy tűnik még sem olyan népszerűek mint azt a libsi sajt állítja
2015. okt. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is felháborító ahogy bánnak velük. A határokon a rendőröknek és katonáknak átkéne adniuk a fegyvereket, hogy megvédjék magukat a rasszista őslakosokkal szemben!!!444
2015. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!