Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Német média beszámolt a...

Német média beszámolt a röszkei határostrom részleteiről beleértve a BETONDOBÁLÁST?

Figyelt kérdés
A Die Zeitnál a kilós betondarabok műanyagflakonokká szelídültek...

2015. okt. 24. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Hozzád most jutottak el a hírek?
2015. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Élőben néztem a tv-n.


De a kérdés csak most vetődött fel:


vajon a német sajtó normálisan tájékoztatott?


A die zeit honlapján azt írják hogy a tüntetők MŰANYAGFLAKONOKKAL dobáltak BETONDOBÁLÁSRÓL szó sincs. Könnygáztól síró ovis kislányokról kép van :)

2015. okt. 24. 19:47
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Fura én voltam a helyszínen a balhé idején és sem röpködő betondarabkat sem röpködő gyerekeket nem láttam csak pár gizda koszos migrit akik hisztériáztak.
2015. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
A külföldi médiában kizárólag olyan hírek jelennek meg Magyarországról, amik negatív színben tüntetik fel a magyarságot. Hogy igaz vagy nem, az már nem számít.
2015. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
3: Fura, mert az én haverom is volt kint rendőrként és mellette a sorfalban az egyik fiatal rendőr konkrétan összecsuklott miután eltalálta egy "műanyag flakon", mivel a pléhsisak amit kapnak, szart sem ér.
2015. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
haverod hazudós
2015. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes, hogy van ahol ha kavicsokkal dobál az arab már bele lehet ereszteni egy tárat és senkit sem zavar, egy rossz szó nem éri őket, egy média sem számol be róla.


Nálunk ha betonnal dobálnak és vízágyút vetünk be, már gonosz fasiszták vagyunk és le kéne bombázni Magyarországot.


HOGY IS VAN EZ? KEDVES LIBERÁLISOK, HA MINDENKI EGYENLŐ, MIÉRT VAN AZ, HOGY A KAZÁROKNAK MINDENT SZABAD, NEKÜNK ÉS TURÁNI TESTVÉREINKNEK PEDIG MUKKANNI SEM?

2015. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

"NEKÜNK ÉS TURÁNI TESTVÉREINKNEK PEDIG MUKKANNI SEM"


Neked és turáni testvéreidnek most sem kellett volna.

2015. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

@7

Nem ismered a klasszikus ellenségkeltés taktikát? Rajtad fogja fogni a fejét mindenki 50 év múlva. "hogy a fenébe nem láttak át ezen a lerágott csont propaganda fogáson?". Mi is mindig ezt kérdezzük a történelemről, de mégis ugyanazt a hibát követitek el újra és újra. Nem a liberálisok és nem a bevándorlók itt az "ellenségeid". Hanem azok, akik próbálnak gyűlölködést és megosztottságot szítani, csak hogy növeljék a szavazóbázisukat. Ezért tömik az emberek fejét a sok törivel, hogy ötvenezredszerre se vegyék észre ugyanazt?

2015. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"vajon a német sajtó normálisan tájékoztatott? "


Nem tok mindegy neked mirol tajekoztat a nemet media?


Mi kozod van hozza?

2015. okt. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!