Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Jelentős összeget vonnak meg...

Jelentős összeget vonnak meg az egyik legkiszolgáltatottabb, legüldözöttebb néptől. Ti mit szóltok hozzá? Elfogadható ez?

Figyelt kérdés
[link]
2015. okt. 24. 20:52
 1/10 A kérdező kommentje:

Természetesen most is a fránya "terrorra" hivatkoznak, mintha.

Nem tudom ők mit csinálnának, ha fogná magát valami állat betörne hozzájuk kiirtaná a családjukat aztán kijelentené, hogy mostantól az az ő háza. Biztos ők csendben tűrnének, mi?

IGAZSÁGOT PALESZTINÁNAK!

2015. okt. 24. 20:54
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Talan egy icike piciket elfogultan latod a dolgot, nem gondolod ?
2015. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Elfogadhatatlan, ezért a palesztin testvéreink támogatása érdekében javasoljuk a Jobbiknak, hogy minden magyar állampolgárt kötelezzenek 10 500 forint befizetésére egy meghatározott számlára, amivel pótolni tudjuk a támogatást.
2015. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

1. A leghatározottabban ellenzem az USA Közel Kelet politikáját. Nehéz elképzelni károsabbat.

2. Ha én bármi megfontolásból rendszeresen adok valakinek egy összeget, majd egy időtől kezdve nem adok, akkor a) az nem megvonás, mert nem egy járandóság, b) rajtam és a támogatotton kívül senkire nem tartozik és senkinek semmi köze hozzá.

2015. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

#3

Egyetertek

Igy legalabb nem a US Congress fizetne az amokfuto keselo gyilkosok szamlajat, hanem a palesztin " nepet " oly annyira szereto Magyar adofizeto :)

2015. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

A palesztin az az arab, aki Izraelben él, vagy tanuljon meg az izraeli törvények szerint élni vagy menjen el, ha meg terrorsitáskodni van kedve, akkor meg ne várja el senkitől, hogy sajnálják.

Izrael már rengetegszer tett rendkívül nagyvonalú ajánlatokat az araboknak, az esetek többségében ezt ők nem tartották be! Szerintem legyenek hálásak, hogy a zsidók olyan jámbor lelkek, én már rég halomra lövettem volna mindenkit Gázában...

2015. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%

#6

Pontosan

Ha meg penz kell nekik, akkor keressek meg Suha Arafat-ot, a ven Arafat ozvegyet, azok elloptak kb US $ 40 milliot a palesztinoktol.

[link]

2015. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Meddig cibálják még ezek a balfszok az oroszlán bajszát? Nem látják mivel állnak szemben?
2015. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

https://www.youtube.com/watch?v=7VtENBF_yjo


Tessék íme az arab vélemények. Szerinted mire meg el az pénz amiket eddig utaltak, mert nem civil-óvóhelyekre az biztos.

2015. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem bánnám, ha mind Izrael, mind Palesztína eltűnne a Föld felszínéről... Nem érdekel se a telepes, másokat kisajátító izraeli zsidó sem a primitív és aggresszív palesztín. Egyik népet sem szeretem. Az egész Közel Kelet helyére egy tenger kellene.
2015. okt. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!