Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van logikai kapcsolat a...

Molyember kérdése:

Van logikai kapcsolat a francia terrortámadás és a menekültek megjelenése között?

Figyelt kérdés
Mert az tény, hogy emiatt az eddiginél is ellenségesebb lesz a közvélemény a menekültekkel szemben. De megtörténhetett volna-e ez, ha egyáltalán nincsenek? Másképp: a menekültek elkergetése, vagy be sem engedése megakadályozta volna-e a támadást?
2015. nov. 14. 05:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Talán végre rájönnek hogy azért csak csinálni kéne már valamit ezzel az isis el,meg befejezni ezt az átjáróház csinálást európából...és az igazi menekültek is rábisznak de engem nem érdekel...
2015. nov. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez kérdés?
2015. nov. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ha már alapból ők is ott születtek Fro-ban (mint a januári merénylők) akkor nem sok.
2015. nov. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom van e. De, ha csak a gyanúja fenn áll, hogy van, akkor eljött az ideje annak, hogy az összes EU határt lezárjuk, és az összes eddigi bevándorlót vagy elszeparáljuk, vagy kitoloncoljuk európából. Legyen a millió ember között csak egy darab, aki hasonlóra készül. 100 emberi élet, potenciális hullajelölt lehetsz te is, én is.
2015. nov. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

ez sztem mindenkinek jó kérdés, de az tuti, hogy nagyon radikális változások lesznek. + az egyik befogadóállomás jelenleg is lángokban áll, ezt se tudni, hogy van-e kapcsolat a kettő között.


most ez olyan dolog, hogy eltűnik a tescoban 3 drága okosTV, és bent van egy gyanús xxxx-banda, akkor vajon feltételezel-e kapcsolatot ugye?? egy biztos: eddig nem voltam annyira ellenző, de ettől kezdve én is azt mondom, hogy válogatás nélkül le kell zárni Európát, és igenis katonai erőszakkal rendet tenni végre Szíriában, NATO-felügyelet és kész, ennyi volt.

Elhiszem, hogy Európa egy kis ékszerdoboz sokaknak (főleg nekik), de lehetőleg maradjon is meg ez a helyzet.

2015. nov. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen, ez tuti biztos, Európát sajnos körbe kell zárni, de brutálisan ...
2015. nov. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Persze hogy van csak az a kérdés, hogy milyen úton. Ha nem háborúzna a nyugat, nem lenne terrortámadás, és nem lennnének menekültek se. Az okok ugyanazok, ami elől a menekültek menekülnek azok az okai a terrornak is. Az hogy a menekült hullámmal érkezők követték el, vagy mások már csak részletkérdés
2015. nov. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Nincs.

A terroristák általában allaku akbárt vonyítoznak, a bevándorlók nagy része pedig buddhista.

Vagy várjunk csak...

2015. nov. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Van bizony!

A menekültek is az elöl az ISIS elöl menekülnek, aki most francia polgárokat mészárolt le.

2015. nov. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Koplárovics Béci ***** válasza:

Csak reménykedni lehet, hogy nincs összefüggés.

Az persze biztos, hogy ezek után az európai emberek méginkább ellenségesek lesznek a menekültekkel szemben. És ez egyre sűrűbben fog menekültek elleni támadásokhoz vezetni. Lásd: ma reggelre lángol a calais-i dzsungel. Kétlem, hogy véletlen lenne. Németországban, és újabban Svédországban is sok menekültszállást gyújtottak fel. Merkeléknek ezekután elég sok energiát (pénzt) kell fektetniük majd a kis meghívottaik védelmére.

2015. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!