Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lassan mindennaposak lesznek...

Lassan mindennaposak lesznek nyugat európában a terrortámadások, és semmit sem tesznek ellene?

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem te nem vagy tisztában a "mindennapos" szó jelentésével...
2015. nov. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Még nem mindennaposak, de azzá fognak válni évek múlva, amikor már több tízmilliók bejutottak nyugat-Európába még pluszban. Gyakorlatilag majdnem egy egész Németországnyi muszlim fog még betelepülni, úgy, hogy már most is rengeteg van. Na akkor fognak mindennaposak lenni a terrortámadások.

De hangsúlyozom, hogy ez szigorúan nyugat-Európában lesz, itt még biztonságos lesz, mert jelentéktelen gazdaságilag a volt kommunista régió.

2015. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Aztán majd lepődjetek meg ha kiderül, hogy a mostani terroristák nem bevándorlók voltak, hanem második generációs francia állampolgárok. Én szóltam.
2015. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

"Aztán majd lepődjetek meg ha kiderül, hogy a mostani terroristák nem bevándorlók voltak, hanem második generációs francia állampolgárok. Én szóltam."


És az mivel másabb? Azoknak a szülei, nagyszülei mind bevándorlók voltak egykoron. Ha folytatjuk a jelenlegi őrült betelepítést, a most bevándorló muszlimok is ugyanúgy szaporodni fognak, és ugyanúgy kerülnek ki közülük terroristák a későbbiekben. Elkerülhetetlen. Nem látsz tovább az orrodnál. Meg kell ELŐZNI, hogy ez megtörténhessen, mégpedig úgy, hogy nem engedünk be senkit. A franciáknak mondjuk már mindegy, mert tele van arabbal a régi gyarmatokról, akik már nem is beszélnek arabul, de azért az iszlámot megtartották, ami ugye tudjuk hova vezet, hiába tagadják itt sokan.

2015. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

4-es

Teljesen mindegy, hogy a mostani bevándorlók voltak-e vagy 20-40 évvel ezelőttiek. A menekültek nagy része valóban menekült, de láthatod, elég ha a több százezer közül csak néhány hasonló szélsőséges csúszik át a zöldhatáron regisztráció nélkül, illegálisan. Láthatod, elég 6 ember és néhány AK. Nem is kell, hogy szervezettek legyenek, elég ha egy napon egyszerre kezdenek el mocorogni.

2015. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

7: ez nehéz kérdés.


HA van lehetőséged arra, hogy magadhoz vegyél testvéreket, akiket otthon éheztetnek, kínoznak, de tudod, hogy van köztük esetleg olyan, aki később ilyen lesz, mint a szülő, és talán veszélyes lesz rád, hagyod veszni valamennyi gyereket tiszta lelkiismerettel?

Vagy vállalod a kockázatot, befogadod őket, és próbálsz tenni azért, hogy ne bújjon elő belőle a vére , próbálod megakadályozni az eszközeiddel és módszereiddel a tragédiát?


Hát, kb ez nagyban a bevándorlás, nyilván persze nem egy az egyben.

2015. nov. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes, hogy azok akik nemrég még a kerítés miatt sírtak, most értetlenül állnak a dolog előtt, meg imádkoznak és sírnak... Mikor én szeptemberben leírtam itt, hogy majd akkor is tapsikoljatok ennek a bevándorlásnak amikor majd erőszakolnak meg robbantanak, akkor leszavaztak, meg olyan válaszokat kaptam hogy "Persze, a nők meg a gyerekek engem is mindig felrobbantanak a Keletinél." Ugye, hogy így már nem is olyan vicces a dolog??? Csak az a baj hogy ezek a dolgok sosem azon csattannak aki megérdemelné, nem Gyurcsányon, nem a civil aktivistákon akik lehet hogy Budapesten pont ezeknek adtak enni-inni, nem Merkelen, hanem ártatlan embereken. Ez most remélem jó lecke és nagy pofn volt minden liberálisnak aki a kerítés miatt sírt meg hogy engedjünk be minden barbár jöttmentet: EZ A VALÓSÁG! Felkészül Berlin, Moszkva, London... Reméljük Budapest kimarad, de ha a liberókon múlna már Allah-hoz imádkoznánk mi is. A kérdésedre, hogy miért nem tesznek ellene semmit: Mert már nem lehet.. Gondolj bele, kimegy az utcára fegyverrel a zakója alatt meg bombával bekötözve, nem tűnik fel senkinek, kimegy egy forgalmas utcába elkezdi lőni az embereket, megöl mondjuk 20-at, aztán valahl felrobbantja magát megöl még 30-at, és mit csinálsz vele? mielőtt reagálni tudnak már késő.. AMIKOR LEHETETT VOLNA TENNI EZ ELLEN, AKKOR EURÓPA CSŐDÖT MONDOTT!!!! Beengedte a betolakodókat, tessék most itt a következménye. És ez még csak a kezdet, amolyan bemelegítés nekik (lehet hogy ez most nem tetszik, le lehet szólni nyugodtan, de ahogy megmondtam szeptemberben hogy télen ez lesz, úgy mondom most is, és remélem nem, de kb. 95% hogy megint igazam lesz) SZEBB JÖVŐT!
2015. nov. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

6os, a te analógiádnál maradva: az a helyzet, hogy oylan "gyerekeket" fogadsz örökbe, akik téged valójában nem akarnak anyának, csak a pénzedre fáj a foguk, és ha azt nem kapják meg, megölnek.

És le kellene már állni a "menekültek igy meg ugy"-al.

Komoylan mondom ti méáég tényleg mindíg ott tartotok agyilag, hogy ezek életveszélyben vannak törökországban/görögországban/szerbiában/horvátországban/szlovéniában/ausztriában, és csak németországban, meg norvégiában, meg svédországban van biztonság?

Ne legyetek már ennyi korlátoltak, de tényleg....nem hiszem el, hogy értelmes ember ennyire egyszerű gondolati teljesítményre nem képes....

2015. nov. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Ja, és még valami: Az ugye teljesen magától értetődő, hogy most azonnal minden menekültet (igen, gyereket, asszonyt, csecsemőt, öreget, rokkantat, kiskutyát is) AZONNAL, ha kell erőszakkal visszatoloncolni oda ahonnan jött! Semmit nem jelentenek ezek az emberek, csak potenciális veszélyforrást, potenciális gyilkológépeket, akik leszarják hogy te szereted őket, ugyan úgy ki fognak végezni... Aki a tegnap este után mást mond az álomvilágban él. Elhiszem hogy vannak köztük jó emberek, de nem tudod kiszűrni hogy ki az. #7 voltam.
2015. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Húha mekkora szakértők vannak itt a menekült témából. Ha ennyire megy, nem akarsz bemenni helyettem vizsgázni migrációelméletből, idegenrendészetből, menekültjogból?
2015. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!