Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az orosz utasszállító lelövése...

Az orosz utasszállító lelövése miért nem kapott akkora figyelmet, mint a párizsi terrortámadás?

Figyelt kérdés
Most minden médium tele van a tegnap esti párizsi eseményekkel, a facebookon is ezt posztolja mindenki, jönnek a francia zászlós profilképek stb. Ezzel szemben a két hete lelőtt vagy felrobbantott orosz utasszállító nem kapott ekkora figyelmet. Pedig ott az áldozatok száma is magasabb volt, 224 áldozat, köztük 17 gyerek, mégsem lehetett látni, ilyen szolidaritást, mint most. Miért? Ne legyen félreértés, sajnálom a franciákat is a tegnap történtek miatt és remélem meg fog dögleni az összes terrorista féreg.
2015. nov. 14. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert az keleten van. Kelet az nem érdekel senkit. Ott volt pl pár hete Ankarában is egy terrortámadás ahol 86-an haltak meg, csak egy hír volt a sok közül de semmi különös. Ami keletebbre van, az kvázi senkit nem érdekel.
2015. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
kapott az is.
2015. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak nem ekkorát.
2015. nov. 14. 13:48
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

mert az t még senki nem bizonyította be, hogy terror cselekmény miatt zuhant volna le a gép.

legalábbis konkrétan nem lett kimondva, mert még mindig tart az elemzés.

az, hogy kb mindenki tudja, hogy fel lett robbantva lényegtelen, majd ha a média is leadja hivatalosan, akkor fog nagy visszhangot kapni.

2015. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Hát azért van különbség, hogy lezuhan/felrobbantják/lelőnek (nem tudni melyik történt) egy gépet, vagy egy európai nagyváros belvárosában AK-val tömegével lőnek agyon embereket.


A gép is ugyan olyan szörnyű persze csak nemvolt olyan közel az életterünkhöz de ha kiderült volna hogy biztosan lelőtték, akkor szerintem már orosz szárazföldi egységek masíroznának Szíriába.

2015. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Jaj hagyjuk már.

Egyszerűen leszarják, mert nem franciák voltak és kész.

Tegnap este óta mindenhol francia trikolor van, mert szegény franciák.

Itthon történt volna nem lenne semmi ilyen..egy mentőautót nem küldtek volna.

2015. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Mert az oroszoknál, nem feltétlenül terrortámadás volt. Lehetett egy sajnálatos baleset is.. Itt viszont egyértelműen tömeg gyilkosságról van szó.. Egy szervezett több ember által elkövetett bizonyított terror cselekményről. Mindkét eset egyébként sajnálatos.
2015. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Én szerkesztettem magamnak egy profilképet facebookra. Ugyanolyan mint a franciás, csak elforgattam és átrendeztem a színeket. És persze a #PrayforRussia sem fog lemaradni. Holnap ki is teszem kíváncsi leszek a reakciókra :)
2015. nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8! Na végre valaki, akitől ezt hallom, ezek szerint nem csak nekem jutott eszembe. Az emberek többsége, akik franciásra színezgetik a profilképüket a rohadt nagy szolidaritás jegyében, azok hol voltak akkor?! Leszarták az egészet, egy hír volt a sok közül(ahogyan itt már valaki írta), sőt tudomást sem vettek róla. Szerintem ez igencsak jellemzi a társadalmunk...
2015. nov. 15. 08:28
 10/11 A kérdező kommentje:
Vagyis inkább minősíti.
2015. nov. 15. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!