Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bécsi adventi vásár lehet a...

Bécsi adventi vásár lehet a legvalószínűbb terrortámadás célpontja az Iszláma Államnak?

Figyelt kérdés
Egyrészt rengeteg terrorista bujkálhat Bécsben, mivel pár hónapja még 3x nagyobb volt a Bécsi Pályaudvaron a felfordulás mint Bp.-n a Keletiben. Az meg most már biztos, hogy ISIS terroristák is elvegyültek a balkáni útvonalon érkező migránsok között, az egyikük részt vett a párizsi merényletekben. Könnyen lehet tehát, hogy a bevándorlási káosz során amit az osztrák hatóság sem tudott teljesen kontrollálni, a terroristákat elbújtatták az ott élő radikalizálódott muszlimok, és a híres bécsi adventi vásár lehet az ideális célpont? Egyrészt mert az egy keresztény esemény, másrészt nem egy egyszeri alkalom, hanem egy hetekig tartó és folyamatosan nagy lesz a tömeg. Tehát nem tudnak úgy bebiztosítani mint egy focimeccset, így könnyen el tudnak vegyülni az öngyilkos merénylők, akiket sajnos hősként ünnepelnek a hazájában, amiért önmagát feláldozva több száz kereszténnyel végzett. Ezért nagyon veszélyes?
2015. nov. 18. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem unod még?
2015. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Első: ha arra gondolsz, hogy ezt a kérdést is én írtam e ki, mint ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__7354..

akkor nem, ezt nem én írtam.

2015. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
6%
A szervező állítólag nem is olyan régen nyaralni volt Bécsben. Lehet, hogy nyaralt, csak jó eséllyel terepszemlét is tartott közben.
2015. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
2-es: akkor kibővítem 1-es kérdését: nem unod, hogy kérdéseket felteszel és magadnak válaszolgatsz másik névről? :D :D
2015. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem unom, mert ahhoz, hogy megunj valamit el kell kezdeni, kell egy első alkalom. Én viszont sosem tettem ilyet, csak egy félhasználónévvel regisztráltam ide. :)
2015. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Terrortámadásra készülhetnek Bécsben a dzsihádisták

[link]

2015. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
70%
A Blikk Putyin szájába adta Denzel Washington egy filmbeli mondatát... Ennyit arról, hogy mit higyj el.
2015. nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!