Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hollandiában mennyire sikeres...

Hollandiában mennyire sikeres a muzulmánok integrációja?

Figyelt kérdés

A hollandok elég szókimondóak akkor,mikor közlik,hogy aki odamegy,annak fel kell vennie a holland liberális értékrendeket. De ez a valóságban is működik,avagy csak a szélsőjobb vitorláját akarják kifogni ?

A holland szélsőjobb szerint a holland melegek nincsenek biztonságban az iszlám jelenlététől.

Erre,és ilyenekre mondja a holland kormánypárt,hogy tudják integrálni a muszlimokat. Mennyire sikeres ez vajon ?


2015. dec. 5. 00:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem túlzottan sikeres, pláne amíg külön negyedeik vannak, ebből nemigen lesz integráció... [link] (Finnországról szól a cikk, de holnap hozhatok holland cikket is és nemcsak a kurucról:))
2015. dec. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Amennyire itthon az áccárári bombáké.
2015. dec. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
1. vagyok, ez nem "kuruc.infós" cikk... és nem feszültem meg a keresgélésben:)...
2015. dec. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
[link] (Bocsánat a sok kommentért... :))
2015. dec. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Általában elmondható hogy a nem európai kulturális háttérrel rendelkező és nem keresztény/ateista embertömegek nem integrálódnak gond nélkül.

Ugyanígy van ez pl a Németországi törökökkel is.

2015. dec. 5. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hollandiában az indonéziai muszlimokkal kevés a gond.


Viszont, az észak-afrikaiak elég problémásak, mint ahogy Belgiumban meg Franciaországban is.

2015. dec. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Semennyire, ahogy egyetlen országban sem.
2015. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Én pont ott éltem 3 évig. Valami borzalmasan sikertelen a mindenféle bevándorló integrálása. Nagyon nagy a társadalmi feszültség a nem működő multikultúra miatt. Külön lakótelepeken élnek az egyes kultúrákból érkezettek. Ezért is van, hogy sok holland már költözik el onnan, akár még ide Magyarországra is, valahol jó vidéki részekre, egyszerűen mert már annyira utálják ami ott van, hogy összegyűjtik a pénzt és eléldegélnek nyugdíjas éveikre egy normális társadalomban és nyugalomban. Nem a sok muszlim, fekete, kokainos, drogos, melegedő, züllött társadalomban.
2015. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

>> mennyire sikeres a muzulmánok integrációja ?


Nem létezik olyan (nem-muzulmán) ország, mely sikeresen integrálta volna őket. Egyszerűen lehetetlen. Az emberek nem akarják megérteni, hogy a vallás nem csak az istenhitről szól, hanem az egy teljesen más életforma...

2015. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
#10 Rég láttam már ilyen szélsőséges, gyűlölködő, frusztrált embert, mint amilyen te vagy, még a politika rovatban is.
2015. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!