Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Idén is olyan fura "karácsonyf...

Idén is olyan fura "karácsonyfa" lesz Brüsszel főterén?

Figyelt kérdés

[link]

Íme a tavalyi.



2015. dec. 6. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem más. Unalmas lenne ugyanaz.
2015. dec. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A karácsony nagy biznisz de ha lehet akkor télapó hozza a fát meg ne hasonlítson a régi dolgokra úgyhogy lehetne valami drága ami nem hasonlít annyira fenyőfára.
2015. dec. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Remélem. Eléggé beteg szokás fákat kivágni és lassú halálra ítélni valami pogány agymenés miatt.
2015. dec. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Elég beteg szokás... te vagy beteg. Miben laksz? Tök mindegy mert elvetted az álatok elől a helyet amikor lealapoztad a házad. Vegetáriánus vagy? Hány állatot ettél? Bőr cuccod van? Mennyit kellett megnyúzni? Tojást eszel? Csecsemő csibét eszel. Álszent majom.
2015. dec. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Idén valószínűleg még igen.

De jövőre reméljük, hogy már rendes fenyőfánk lehet.

2015. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

4. Nem a szokás miatt eszünk, hanem azért, mert szükség van rá. A karacsányfa nem létszükséglet.

A tojás, amit eszünk meg nem igazán termékeny. Erről ennyit. :S

De felhúztalak mi? Engedd ki a gőzt! Uzána sokkal jobb. :)))

2015. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2012. 12. 11-én kelt cikk neked tavalyi?
2015. dec. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Bőr cuccokra magassarkúra szélesképernyős tévére arra szükség van :) jah amyukádnak meg óvszer kellett volna. Tudom itt mindig a libbantagyúaké az utolsó szó meg egy nevető smile. A sok fogyasztási cikk az kell a kultúra az nem. ;)
2015. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8. Igen, hiszen amikor azt írtam, hogy enni kell, rögtön tudtad, mi a helyzet.

Nálunk ma pl. kirántott magassarkú volt, lcd tévé pürével és barna bőrcucc mártással. :D


De tessék: nincs bőrcuccom, a magassarkú pedig egészségtelen és butaság hordani.

2015. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mázli hogy ilyen rendes vagy de ha megnézed a fogyasztási cikekeket karácsonykor akkor nem.mindenki olyan jóarc mint te ugye
2015. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!