Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem irónikus, hogy azokat...

Nem irónikus, hogy azokat nácizzák, akik meg akarják védeni Európát a muzulmánoktól, akiknek (egy jelentős résznek) az antiszemitizmusa és a demokráciával szembeni elhivatottsága valóban a nácikét idézi?

Figyelt kérdés

Nem gusztustalan ez az európai baloldal részéről?


Más is idegesítőnek és szánalmasnak tartja rajtam kívül?


(Az, hogy az antiszemitizmus mennyire hű a jelentéséhez, ne most vitassuk meg, nyilvánvalóan zsidó-ellenességet értek alatta, tudom, hogy az arabok is sémiták, úgyhogy nem kell kétszázadjára is benyögnie valakinek)


2015. dec. 29. 04:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
elhivatottság alatt itt negatív elhivatottságot értek (ha valakinek nem nyilvánvaló)
2015. dec. 29. 04:11
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Honnan veszed, hogy az európai baloldal zsidó-ellenes?
2015. dec. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Írtam ilyet?

Nem írtam.

:)

2015. dec. 29. 08:19
 4/13 anonim ***** válasza:

Írtál ilyet.


Próbáld meg elsőnek azt értelmezni, amit te magad írtál, és majd utána köss bele másokba...

2015. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
"Próbáld meg elsőnek azt értelmezni, amit te magad írtál, és majd utána köss bele másokba..."!!!!!
2015. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

idéznétek azt a szövegrészletet, ahol ezt írtam?


nem tudjátok, mivel nem írtam ilyet


nem kéne mások szájába adni mindenfélét, mert gusztustalan egy dolog


beözönlő muzulmánok = európai baloldal

(függetlenül attól, hogy támogatják egymást)


szóval azzal, hogy a muzulmánokat (pontosabban egy részüket) leantiszemitáztam, nem az európai baloldalt antiszemitáztam le

2015. dec. 29. 13:41
 7/13 anonim ***** válasza:
9%

Én értem, hogy mit írtál kérdező.

És de, rohadt undorító a baloldal részéről.

De hát mit várunk?

Látod. Egy teljesen egyértelműen megfogalmazott kérdés értelmezése is problémát okoz nekik.

2015. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Most éppen a muszlim menekültek szorulnak Európa védelmére.


Egyébként az iszlám fontos része a mediterrán kultúrának, amely nélkül Európa sem lenne az ami.

2015. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként most éppen össze kellene fogni az arab világ békés részével, ha meg akarjuk őrizni biztonságunkat és ha szükségünk van az olajra ami viszont náluk van.
2015. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Menekült embereket kritizálni nem tilos, de elég nagy szégyen. (Ez az ami gusztustalan, méltatlan, szánalmas.)


Aki az elesetteket, gyengéket, betegeket, szegényeket vagy különösen az országukat elhagyni kénytelen menekülteket piszkálja az megérdemli, hogy bármi rossznak elmondják, függetlenül attól, hogy tárgyszerűen igaz-e vagy sem.


Mellesleg, ha valaki nem náci, akkor viselkedjen is úgy!

2015. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!