Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szilveszter éjjelén 1000 fős...

Szilveszter éjjelén 1000 fős migráns csoport számos tagja zaklatta, bizonyos esetben megerőszakolta az arra járó nőket, kirabolta az embereket Németországban. Miért csak 4-5 nappal később derült ez ki?

Figyelt kérdés

[link]

Egy pályaudvaron az arra járó nőket fogdosták, ruhájukat letépték migráns férfiak. A rendőrség csak jelentősen később avatkozott be.

Erről a hírről először január 4-én lehetett hallani, a magyar sajtó(lehet, hogy a többi is) pedig azóta is hallgat róla. A hírértékénél jelentősen hátrébb kap helyet és alig említik az elkövetők kilétét.


Ha eddig történt a migránsokkal valami, mindig a címlapon volt kihangsúlyozva, hogy migránsok. Ha ők az elkövetők, miért nem kerül ez a tény kihangsúlyozásra?


Mire vélhető ez a fajta hozzáállás az azonnali reagálásra alkalmas online médiumok részéről?


2016. jan. 5. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert ez polkorrektség szempontjából Németországban kényes témának számít. Nem szabad, hogy bebizonyosodjon, hogy azoknak lesz igazuk, akik kezdetektől ellenezték a felelőtlen német bevándorláspolitikát.
2016. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Hát ami cikket én találtam, annak mindnek a címében szerepelt, hogy migránsok voltak az elkövetők. És azért ilyen óvatosak vele, mert nagyon magasra hágnak az indulatok, és így nem igazán lenne ildomos ilyesmiben tévedni. Úgy járhatnak, mint a TEK a "nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező fegyveres terroristákkal", a la szlovák-magyar fegyvergyűjtő történelemrajongókkal.

De persze mindez senkit nem érdekel, csak arra vagytok kíváncsiak, hogy milyen sokan visszhangozzák a véleményeteket. Csak tudnám miért próbálkozom.

2016. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Liberálcenzúra van ott, olvastam én is a német hírlapokat, eleinte próbálták meg törölni a facebook és twitter posztokat de végül annyi volt hogy nem bírtak velük.
2016. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Remélem büszkén viselik a németek a terhet, amit magukra vállaltak. Most biztos nagyon nagyon boldogok, hiszen a toleranciájuk és az elfogadóképességük híre nem szenvedett csorbát, továbbra is makulátlan. Szabályosan rettegnek attól, hogy a többi nép intoleránsnak fogja őket tekinteni, ezért már eljutottak arra a szintre, hogy nem mernek bizonyos híreket (teljes valójukban) közölni... Szánalom, szánalom, szánalom, de valamiért nem sajnálom őket, sohasem éreztem sajnálatot a bolondok iránt.
2016. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Remélem a sok "menekült"ajnározó tapsikol!

Ez ugyanis szinte borítékolható volt, csak a naiv agymosottak nem gondoltak bele.

2016. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Azért csak 4-5 nappal később derült ez ki mert az áldozatok nem zsidók.
2016. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Azért, mert a német hatóságok, illetve sajtó próbálta eltussolni.


Ami, nem jött össze.Ha egy arab megerőszakol egy német nőt, azt még csak csak ellehet tussolnia a liberális médiának, meg jelentéktelennek beállítani, de ha ez tömegesen történik, akkor bizony, már nem megy.

2016. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Merkel Mutti próbálja menteni a menthetőt, de ez már rég el lett cseszve. Hol van már az a Németország, amely Európa motorja volt, hol van már a Wirtschaftswunder...

Maholnap mi is ledübörögjük őket.

2016. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Azért mert e szerint igen is komoly problémák vannak a német sajtószabadság területén.

Ezt még a Kádár rendszerben, de még a kínai diktatúrában sem lehet volna eltusolni. Ezek szerint Németországban igen.

2016. jan. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Becixxx ***** válasza:
Az információ mindig meghatározott céllal kerül közlésre és így meghatározott időben. Aki ezt nem érti, annak nem való a "demokrácia"... - Igen. Idézőjelben van.
2016. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!