Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elképzelhető, hogy a Korán...

Elképzelhető, hogy a Korán ezen szakaszai a mai Oroszországra és Putyinra is vonatkozik?

Figyelt kérdés

A Bizánciak (vagy más néven: A Keletrómaiak) című szúra (30):

„Elvesztek a rómaiak (Bizánc) a közeli földön, de vereségük után győzedelmeskedni fognak egy pár év múlva.

A dolgok mind előtte, mind utána Allahhoz tartoznak. És ezen a napon örvendezhetnek azok, kik hisznek.” (2-4)


Imran N. Husszein seik beszéde az ukrán helyzetről. Szerintem igaza van. Megéri megnézni:

https://www.youtube.com/watch?v=oHpRUE7hGoU


Ebből a szövegrészletből akár a mai helyzetet is kiolvashatjuk.

A szúra a bizánciak veszteségeiről számol be a perzsák ellen. Ám az itt levő jövendölés szerint Bizánc visszavág és győzni fog. Be is következett.

Bizánc pedig a keresztény keleti egyházat képviselte.


Ma Oroszország képviseli a keresztény keleti egyházat. Csak a perzsák helyett őket a cionista bolsevikok nyomták el. Az ortodox egyház papjait és hívőit kínozták, kivégezték, meghurcolták és lerombolták templomaikat. De a mostani Oroszország visszavág és másik rendszert teremt.

Ekkor minden hívő örvendezhet!


[link]



2016. jan. 7. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

el vagy tévedve


[link]

2016. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Te vagy eltévedve.

A Szovjetunió sosem volt anticionista (az más kérdés, hogy papíron vagy nyilvánosan, hogy akarták néha beállítani magukat).


Antiszemitizmus viszont volt, sőt a bolsevik Szovjetunióban még irtották is a vallásos ortodox zsidókat.


Az is köztudott, hogy a kommunizmus főbb vezetői cionisták. (Észak-Kora persze nem :D)


Ennyit jelentenek a cionistáknak a vallásos zsidók:

[link]

2016. jan. 7. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:

"A Szovjetunió sosem volt anticionista"


ezt azok találták ki, akik utálják a kommunistákat és a zsidókat/cionistákat is, hogy elkerüljék a kognitív disszonanciát


"Antiszemitizmus viszont volt"


tehát a zsidókat utálták, de a zsidó nacionalizmust és érdekvédelmet támogatták?


"Az is köztudott, hogy a kommunizmus főbb vezetői cionisták."


pl?


"Ennyit jelentenek a cionistáknak a vallásos zsidók: "


pontosabban ennyit jelentettek a grúz hegyirablónak a zsidók

2016. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

56 után minden becsületes jóérzésű magyar utálja a kommunizmust.

Azt meg már (csak neked is) számtalanszor elmondtam, hogy zsidók ≠ (NEM egyenlő) cionizmus.

2016. jan. 7. 23:35
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

'56 után minden jó érzésű magyarnak utálnia kell a kommunizmust!?

Ekkora baromságot még nem hallottam.

Ne kezdjük el utálni a mongolokat, a törököket, a krími tatár kisebbséget, a szlovákokat, a németeket, az osztrákokat, az ukránokat + az összes mai monarchiát??? +Az összes olyan államot ami valaha is ártott Magyarországnak?

Primitív gondolat.

2016. jan. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem.


Én sem azt mondtam, hogy utáljuk az összes olyan nemzetet amely valaha kommunista volt. Nem értem miért nem tudtok szöveget értelmezni. Nem tudtok szöveget értelmezni de kötöszködni meg a kákán is csomót találni, na abban már élsportolók vagytok.

Én azt írtam, hogy maga a kommunizmust mint eszmét kell elutasítanunk.

2016. jan. 8. 00:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért keresünk a "kákán is csomót", mert ha mondatonként elemeznénk azt amit írtál és hogy miért nem igaz/baromság, írnánk több tucat sort, téged meg hidegen hagyna.
2016. jan. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!