Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményed a MÁV -...

Mi a véleményed a MÁV - holoperről? (cikk)

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 26. 10:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Nemrégiben írták, hogy nem kell komolyan venni csak 120zsidó perel és semmi sem lesz belőle. Mégis folytatódik, a máv tárgyal..
2010. márc. 26. 10:27
 2/7 anonim ***** válasza:

Beperelem a Török államot Mohács miatt... kb. ilyen szintű ez a per. Szánalmas próbálkozás, nem tudom hogy lassan 70 év után mit kell még ezen lovagolni. Meddig bánjuk azt amit elkövetett pár idióta 65-70 évvel ezelőtt? nekem semmi közöm hozzá, a máv mostani vezetőinek sem. Meddig kell nekem bűntudatot éreznem azért amit nem én követtem el?


"Se a lányod, se a fiad nem tehet az apjáról" (FankaDeli)

2010. márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is nevetségesnek tartom mégis kezdenek tárgyalni velük. A MÁV elküldhetné már őket a p..ba.
2010. márc. 26. 10:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne viccelj... ilyet nem lehet. Bűnhődnie kell a mávnak még 140 évig, hogy ilyen galádak voltak a II.Vh-ban. szánalmas, nevetséges, egyben szomorú is.
2010. márc. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

KOLLEKTÍV VAGONOK BŰNÖSSÉGE :DDDD



ez megint csak kenyeret és cirkuszt a hülyének

2010. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy könnyű a világ másik oldaláról pofázni, hogy így meg úgy vannak ilyen meg olyan jogaik. Amúgy meg akkor mi is pereljük be az oroszokat, amiért olyan sok magyar katonát vittek el magukhoz hadifoglyokként, és fagytak ők halálra, meg haltak étlen-szomjan meg.
2010. márc. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha ezt a pert komolyan elkezdik tárgyalni, nekünk is be kell perelni őket, mert a zsidók meg nem vettek jegyet. Hol tudnál most Budapesttől Auschwitz-ig ingyen utazgatni??? Legalább annyira értelmetlen. Amúgy ez a per szerintem felháborító.
2010. ápr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!