Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nincs olyan törvény a csoporto...

Terményes kérdése:

Nincs olyan törvény a csoportos erőszakot megélt országokban, mely szerint, a történtek miatt bűnrészesség címén, az egész erőszakoskodó, és azt jelenlétükkel támogató bagázs ellen eljárást lehetne indítani?

Figyelt kérdés

Gergényi Péter 2006. – ban azt mondta :. Bűnsegédi – Bűn részes az is , aki csupán csak figyeli a tüntetéssel kapcsolatos eseményeket !

( Ilyen értelmű megnyilvánulást az olaszliszkai esettel kapcsolatban nem hallottam ) Ehhez képpest Kölnben, Hamburgban Helsinkiben, Kalmarban…stb… sokkal több történt.



2016. jan. 9. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát, ha a kölni pályaudvar előtti téren volt 2000 ember, ebből 100-an molesztálnak 500 nőt, akkor a maradék 1400 ember is bűnrészes?
2016. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Nem hiszem, hogy a németeket el kellene látnod tanácsokkal. Meg fogják oldani a gondjaikat nélküled.
2016. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

"Nem hiszem, hogy a németeket el kellene látnod tanácsokkal. Meg fogják oldani a gondjaikat nélküled."


Mint ahogy idáig?

2016. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az első hozzászólóval értenék egyet.Amúgy meg a németek,szerintem is meg fogják oldani a problémáikat nélkülünk is.Eddig baromi kedvesen,emberi módon bántak a migránsokkal.De minék inkább látják,hogy ez nem tetszik nekik,annál inkább váltani fognak.Törvényekkel,segélyek csökkentésével,megvonásával,stb.
2016. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legésőbb akkor,amikor az ottani politikusok ráébrednek,hogy ezzel választást lehet nyerni,illetve veszteni.Szerintem már elindult ez a folyamat.
2016. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

értem ha száz migráns molesztálja a nőket én meg nem szállok szembe a 100 migránsal akkor bűnrészes vagyok?

akkor egyet tehetek: ha már én is bűnös vagyok amúgy is akkor én is megujjazok pár nőt...

2017. júl. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!