Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért utálják a külföldiek a...

Miért utálják a külföldiek a magyarokat?

Figyelt kérdés
itt a link: http://www.youtube.com/watch?v=4Wu3S4l7ljg
2010. márc. 27. 19:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%

kit érdekelnek a külföldiek


MI MAGYAROK VAGYUNK A SZENTSÉGIT!

2010. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Most kedves kérdező, te tényleg úgy képzeled, hogy kollektive utálnak minket? Én ezt nem hiszem, és a saját tapasztalataim is mást mutatnak.
2010. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
románok...
2010. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
9%

Nyugaton:mert pisálunk,szarunk mindenhol,tisztelet a kivételnek!

Szemetelünk.Tisztelet a kivételnek!


Keleten:mert kivagyi a viselkedésünk.Tisztelet a kivételnek!

2010. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

keletre, szlovákok románok azok nem szeretek, de ők se kollektíve, hanem egy részük hála a drága politikusaiknak.



viszont nyugatra kifejezetten szeretnek minket, az ételeinket, azt, hogy ezermesterek vagyunk(nekünk nincs pénzünk mindenre szakembert hívni).

2010. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
Mert különbbek vagyunk mindenkinél és irigyek!:D
2010. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
24%
Az előbb megkérdezted, h ez a videó mi akar lenni.Elmondtam, h ez valami szerencsétlen szélsőjobbos kocka terméke, és van kb. 100 hasonló videó.Most még mindig ezen lovagolsz.Ha nem tudsz ezen túllépni, akkor csinálj egy Hungary attacks Romania videót, töltsd föl, és szállj be ebbe az idióta ovis szabadidőtöltésbe -.-
2010. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%

Pontosan milyen külföldiek?

Még a románok és a szlovákok többségének sincs semmi baja a magyarokkal. Csak az államuk szajkózza ezt folyton.

Ha kicsit messzebbre megyünk, a cseheknek, a németeknek, az olaszoknak, görögöknek, oroszoknak semmi baja velünk, a franciák, angolok, spanyolok, skandinávok pedig azt se tudják hol vagyunk. Az amerikaiakról pedig ne is beszéljünk, akik a Hungary hallatán rögtön azt hiszik, hogy hülyén ejtjük a hungry (éhes) szót!

Ez a kollektív magyar paranoia terméke. Egyáltalán nem utálnak minket. Csak a szélsőséges nacionalisták, de ők nem csak minket.


L

2010. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Tobbnyire a ciganyok miatt.
2010. márc. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

70%!Szerintem én kérdeztem amiről itt írtál és vettem ha észrevetted:)

Ő más személy!De kösz hogy válaszoltál Nekem is!

2010. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!