Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zsidó telepes Palesztín...

Zsidó telepes Palesztín földet lop Sousiaban, velemenyek?

2010. márc. 28. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Egész Izraelt a palesztínoktól lopták és lopják össze a zsidók. Bár, inkább rabolják. Mit gondolsz, 1948 előtt nem volt ott semmi? Dehogy nem...
2010. márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudtam en is,azt viszont nem,hogy ilyen pofatlanul a mai napig,mindent leszarva teszik ezt
2010. márc. 28. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
ezert nem lesz ott beke.a kecskeb@szok es a meteltf@szuak soha nem fognak megferni 1massal.De izrael ra fog b@szni,mar az usa sem tamogatja oket:)
2010. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Nemazért, de nekem ezzel foglalkoznom kéne? tudom hogy divatos a zsidózás de azért mégis.....
2010. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Zsido vagyok, izraeli

1. Szuszia reges-regi zsido falu (a film hattereben a hazak is latszanak)

2. A parasztok dolgoznak a foldjukon - es az eset mindennapos ARAB provokacio. Jon a szep europai kislany egy palesztin filmstabbal, es elkezdik filmezni a parasztokat. Ez elobb utobb felhergeli oket, mint ahogy teged is felhergelne, ha pld mesz az utcan es vadidegenek elkezdenenek csak ugy, provokativan filmezni

2010. márc. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elozo vagyok

Szusz egyebkent ivritul lovat jelent, a falu ugyanis evezredek ota hires lotenyeszteserol, ezert hivjak Szuszianak.

A faluhoz egy var is tartozik, melynek azonban csak a romjai maradtak meg.

Megneztem megegyszer a filmet. A szoveg azt allitja, hogy jon a rendorseg meg a katonasag. Egy terepjaro sport dzsipet latok a kepen, de rendort vagy katonat egy szalat sem.

2010. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aha,persze,az arabok mennek zsiókat ölni tankkal,meg drónnal,nem? Te majom zsidó...
2013. dec. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!