Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor ismerik el hogy amerika...

Mikor ismerik el hogy amerika miatt jönnek a migránsok?

Figyelt kérdés

Az egész közelkeleti harc azért van mert először izrael erőszakosan megalakult utána meg elakarta foglalni a környező területeket főleg iránt mivel nem sikerült megegyezni velük mint a szaúdiakkal hogy az olajat dollárban árulják. Ezért mondvacsinált okokkal amit késöbb elismertek hogy teljesen kitaláltak mint hogy atomfegyvere van iraknak nemhogy atomfegyverük még autópályályuk sem volt semmi urándúsításra kicsit alkalmas gyáruk. Ahhoz külön üzemek kellenek nekik semmilyük nem volt ennek ellenére megtámadták és tönkretették.

Ami most van isis terrorszervezet őket meg nem támadják. Nemhogy semmilyen ellentámadásuk nincs hanem egyenesen felháborodnak hogyha valaki lemeri bombázni őket.


2016. jan. 25. 13:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
én elismerem! de ha mondom én vagyok leugatva hogy halucinálsz meg rémeket látok!
2016. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Hát ennyi zagyvaságot még itt a GYK-n is ritkán lehet olvasni.
2016. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Lehet, de az Eu engedi be őket, USA nélkül is háborúk lennének a térségben, teljesen olyan az egész, mint Afrikában.
2016. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

2-es, miért, akkor ki hazudott?


Az USA arra hivatkozva támadta meg Irakot, hogy atomfegyvert készít.

Az ENSZ fegyverellenőrei bejárták Irakot és nem találtak fegyvert.

Az USA ENSZ felhatalmazás nélkül letarolta Irakot, majd később elismerték, hogy tényleg nem volt nukleáris fegyvere Szaddamnak.


Ezek a TÉNYEK.

Az USA hazudott, az ENSZ igazat mondott, majd az USA beismerte, hogy hazudott. Persze akkor már a kőolaj az övé volt.

2016. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Hát igen az lehet de előtte mármint mielőtt benyomultak elvoltak. Csak azóta két részre oszlottak szunnitákra akik nyugatbarátok meg sítákra akik magukkal barátok. Előtte mindenki síta volt legalábbis nem mentek ilyen véres csaták.

Meg amúgy az isis fegyverellátása is egy török kormánytól meg szaúdi kormánytól jön akik nyugatbarátok

2016. jan. 25. 13:52
 6/21 A kérdező kommentje:
13:50 erre próbáltam kilyukadni hogy ezt mikor mondják már ki végre mert megy a mellébeszélés A szíriai elnököt is megválasztották ami fura a térségben viszont mivel síta meg irán barátja elkezdték fegyverezni a szélsőséges szunnitákat akik konkrétan elkezdték ölni a népet ezért van felfordulás
2016. jan. 25. 13:55
 7/21 anonim ***** válasza:
45%

"Az USA arra hivatkozva támadta meg Irakot, hogy atomfegyvert készít."


Biológiai fegyvereket készített, nem atomot. Egyébként Szaddam vetett is be ilyeneket kurd települések ellen.

Ezek a tények.


"izrael erőszakosan megalakult utána meg elakarta foglalni a környező területeket főleg iránt"


Hazugság.


"Ami most van isis terrorszervezet őket meg nem támadják. Nemhogy semmilyen ellentámadásuk nincs hanem egyenesen felháborodnak hogyha valaki lemeri bombázni őket."


Az USA folyamatosan bombázza az IS-t, tehát megint hazudsz.

2016. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Folyamatosan bombázza XD mutass már nekem erről a folyamatos bombázásról híreket főleg arról mennyi bomba talált. Jah Izrael nem erőszakosan alakult meg tárt karokkal várták őket a kedves arabok XD még én hazudok álmaidban

[link]

2016. jan. 25. 14:02
 9/21 A kérdező kommentje:
Ááá nem Irán a cél csak most hogy Irán ellen feloldották az embargót Izrael kikelve hőbörög hogy dehát megakartuk támadni őket ti meg itt feloldjátok az embargót és toporzékol mint valami törpe. A fenekében az amerikai sereggel akiket a pénzel a zsebében hord.
2016. jan. 25. 14:04
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Látom, nem ismered az arabokat.

Ezek USA meg Izrael nélkül is ölnék egymást, szóval nem értem, hogy miről van szó.


[link]

2016. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!