Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ehhez mit szóltok?

Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 27. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az emberi (liberális) hülyeség határtalan.
2016. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez kell nekik akkor csak tessék!
2016. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Én boldog lennék, ha csak az ilyeneket erőszakolnák meg.
2016. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ahhoz sokat lehetne szólni, hogy van ma még tolerancia, valahol még van mit tolerálni és a társadalom ügyes, látja, hogy hol kapaszkodhat fel az alsóbb réteg, de ez elég debil hozzállás, ez a rózsa, nem tudom, mit jelképez ilyenkor, mert, hogy nem a koncz zsuzsit az biztos, pedig ÉN hasonlítok a koncz zsuzsira ÁM
2016. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Nekem erről egy vicc jutott eszembe...


A vadnyugaton az útonállók megtámadják a postakocsit, amin utazik három fiatal hölgy és a 70 éves nagymamájuk is. Az útonállók megkötözik az összes férfit, majd a vezér azt mondja:

-És most megerőszakoljuk az összes nőt!

Az egyik hölgy tiltakozik:

-Dehát a nagymama 70 éves, legalább őt kíméljék meg!

A nagymama:

-Csitt kisunokám! Azt mondta: mindenkit!

2016. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Korlátolt banda.

Nemrég egyet leszúrtak. Valami vadasparkba pátyolgatta ezeket a félembereket. Pár késszúrással köszönték meg. Megérdemelte.


Innen gyk-ról is elküldeném az összes őrültet, akik még mindig tépik a szájukat. Ha annyira szereted őket, tölts egy-két napot a ketrecükbe. Aztán meglátjuk, hogy milyen irányba változik a véleményed.

2016. jan. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!